Öneri Eski tarz files önerisi

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

maxbro

[GM]MaxBro
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Böyle eski metin2 tarzı üstünde eklentileri bulunmayan sade bir files arıyorum. Sorunu olmayan beni yormayacak ama altyapı olarak kullanabileceğim özelliksiz eklentisiz tamamen eski metin2 tarzında bir files var mıdır. Lütfen files önerilerinizi yazar mısınız.

evet post paylaşımından sonra indirdim daha sonradan aklıma geldi. pack klasöründe dosya uzantılarını değişip kullanacağım. level sınırını 200e çekebilir miyim bu konuyla alakalı post paylaşımı mevcut mudur.
Level sınırını çekersin basit bir şey ama o altyapıda herhangi bir hata çözümü uygulanmış değil. Temiz altyapı yani.

Level sınırını çekersin basit bir şey ama o altyapıda herhangi bir hata çözümü uygulanmış değil. Temiz altyapı yani.
dedikleriniz anlamadım maalesef. filesin sorunsuz olduğunu düşünüyorum. varsa sorunları yazabilir misiniz. arakdaşların sorunlu bir files için o kadar emek harcayacağını düşünmüyorum. yine dediğim gibi daha açıklayıcı yazarsanız iyi olur :)(y)

dedikleriniz anlamadım maalesef. filesin sorunsuz olduğunu düşünüyorum. varsa sorunları yazabilir misiniz. arakdaşların sorunlu bir files için o kadar emek harcayacağını düşünmüyorum. yine dediğim gibi daha açıklayıcı yazarsanız iyi olur :)(y)
Sorun demiyorum. 2014 yılına ait dosyaların güncel derleyiciye yükseltilmiş hali. 2014 yılından önce sonrasına ait bir çok hata düzeltmesinin yapılması gerekiyor.

Sorun demiyorum. 2014 yılına ait dosyaların güncel derleyiciye yükseltilmiş hali. 2014 yılından önce sonrasına ait bir çok hata düzeltmesinin yapılması gerekiyor.
oyun içindeki işleyişlerde falan mı düzeltme yapılacak. görevler zindanlar dönüşümler gibi? sistem yok zaten nasıl bir hata olabilir.

oyun içindeki işleyişlerde falan mı düzeltme yapılacak. görevler zindanlar dönüşümler gibi? sistem yok zaten nasıl bir hata olabilir.
Bug yalnızca sistemler ile oluşan bir şey değildir. Örnek depo memory leak ya da diğer db game taraflarındaki leaklar bunlar oyunun mevcut kodlamasında gözden kaçan ya da özensiz kodlanmasından kaynaklı çözülmesi gereken sorun daha diğer çekirdeğin düşmesine sebebiyet veren onlarca hatayı saymıyorum bile. Bazı insanlar derleyici sürümünün yükseltilmesiyle ya da bazı kullanılmayan kodların kaynak dosyasından temizlenmesiyle kaynak kodlarının arşa yükseleceğini falan sanıyor ama yanlış bir şey. Derleyiciyi yükseltmek ile iş bitmiyor önemli olan derleyicinin getirdiği yeniliklere göre kaynak dosyalarında kodlama yapısını güncel bir şekilde düzenlenmesi tekrardan yazılması gerekmektedir. Yoksa GCC 4.9 ile derlemişsin 12 ile derlemişsin yada clang ile bir önemi yok. Hata çözümleri konusunda ise kendi altyapımın geliştirme notlarına bakarak ne kadar teferruatlı bir iş olduğunu görebilirsin. Sıfır mainline altyapı ile başladığım geliştirme sürecinin aşamalarına bu konudan bakarak ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın.

2004 ~ 2008 - Sıfırdan Geliştirme Günlüğü

benim o kadar bilgim yok kodlama derleme falan ben files üzerinde sadece düzenleme yapabiliyorum veya her türlü quest yapabiliyorum. öyle kodlama falan bilmiyorum açıkçası varsa oyunda açık falan kapatma ihtimalim yüzde 1 :)

best production cok iyiymiş. içi komple boş questleri falan basit şeyler eksik diye yorumlar var başka olumsuz birşey görmedim. bunu da değerlendirebilirim
O filesi denemedim ama gayet temiz bir files dragon soul dahi sourcedan tamamen kaldırılmış durumda gayet temiz bir çalışma.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri