Çözüldü Envanteri 4 lü yapamadım bi türlü.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Serçe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar. Selamlar ,

Metin2 4 Envanter Sistemi Sorunları Fixlenmiş

sistemini üzerinde çalıştıgım filese ekledim fakat oyunda giydiğim itemleri göstermiyor vede son 2-3 boşluk kalınca envanter dolu sorunu veriyor. Bu envanter sisteminde aynı hatayı alan arkadaşlar olmuş bende onlara verilen cevaplardaki gibi herşeyi kontrol ettim , hem 2-3defa fakat.yine de hep aynı sorun ile karşılaştım .Çözümünü bilen yazabilirmi .Skype vs şeyler kullanmadıgım için yoruma yazarsanız çözümü bilen teşekkürler.

Dosya Eklentileri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,6 MB · Gösterim: 238
Çözüm
Selam, siteye hoş geldiniz. :)
Bu tür sorunlarla karşılaşan bazı kişiler konuya yorum yapmıştı. Kimisi eklerken yaptığı hataları düzeltti kimisi ise düzeltemedi. Konu zaten yeterince açık ve net. Sırayla okuyarak ilerlerseniz bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Bazı filesler de eklenen diğer sistemler ile çakışma olabilirse bu sorunu ortaya çıkarabilir. Kod anlatımları vanilla üzerinden yapılmıştır.
Selam, siteye hoş geldiniz. :)
Bu tür sorunlarla karşılaşan bazı kişiler konuya yorum yapmıştı. Kimisi eklerken yaptığı hataları düzeltti kimisi ise düzeltemedi. Konu zaten yeterince açık ve net. Sırayla okuyarak ilerlerseniz bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Bazı filesler de eklenen diğer sistemler ile çakışma olabilirse bu sorunu ortaya çıkarabilir. Kod anlatımları vanilla üzerinden yapılmıştır.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri