Çözülemedi Envanterdeki maksimum yangı yükseltme

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whiterose

Sanane be kardeş...
Grafiker
MT Üye
Editör
Merhabalar
Envanterdeki maksimum olarak alabildiği yang sayısı 1T 999 yang ben bunu direk 2T olarak ayarlamak istiyorum.
Serverımda bulunan won dönüştürme sistemini değiştirdim 1 won 1 t hesabında ayarladım ve maksimum 2 won bozdurup dönüştürülebilir, ancak tam tamına 2 t olmadığı için sadece 1 won ile işlem görüyor yani kısacası envantere yang alımını yükseltmek istiyorum 2 t den fazla yang almasını nasıl sağlarım?
yang.png

Çözüm
yardımlarınız için teşekkür ederim çok zahmetli geldi bende onun yerine won sistemindeki alış ve satış fiyatını değiştirdim.
Yardım arayışımdan vazgeçtiğim için konu kapatılabilir, bu konuda yardıma ihtiyaçları olan arkadaşlarım konu içerisinde önerilen yardımları takip ederek sorunlarını çözebilirler zaten yang attırma ile ilgili konuların içeriği hepsi aynı.
Bunu denediniz mi bilmiyorum ancak buradan yola çıkarak kendi sınırınızı belirleyebilirsiniz.

Dosya Eklentileri

• Yang Fix.rar
    13,4 KB · Gösterim: 4
yardımlarınız için teşekkür ederim çok zahmetli geldi bende onun yerine won sistemindeki alış ve satış fiyatını değiştirdim.
Yardım arayışımdan vazgeçtiğim için konu kapatılabilir, bu konuda yardıma ihtiyaçları olan arkadaşlarım konu içerisinde önerilen yardımları takip ederek sorunlarını çözebilirler zaten yang attırma ile ilgili konuların içeriği hepsi aynı.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri