Yardım Envanter Yanı Butonları Pasif Etme Sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

mtlats

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
İyi akşamlar.
Konu başlığında belirttiğim gibi envanter yanındaki butonları pasif hale getirme veya kaldırılmasında sorun yaşıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Sorunum ise ben hepsini kaldırıp autopatchere atıyorum düzenlediğim dosyaları , torrent sıkıntısız çalışıyor fakat oyun açılmıyor. Bu Sistemlerin tuş kombinasyonları'da mevcut onları da kaldırdım fakat aynı sorun tekrar devam etti. Garanti olsun hata yapmışım diye tek tek kaldırarak denedim yine olmadı şimdi den teşekkur ederim.

sysrr içeriği aşagıda mevcuttur.
0121 19:31:00025 :: RunMain Error

Butonları kaldırırken, uiscript'ten butonların sadece tgalarını sil yani sil derken satırın başına "#" koy yeterli olur. tga harici şeyleri pasif yaparsan hata alırsın. Butonun ID değerini silersen mesela roottaki uiinventory.py'de o butonların ID leri aranıyor, onları bulamaz ve hata verir. Yani kısaca TGA olanların başına # koy yeterli.

Butonları kaldırırken, uiscript'ten butonların sadece tgalarını sil yani sil derken satırın başına "#" koy yeterli olur. tga harici şeyleri pasif yaparsan hata alırsın. Butonun ID değerini silersen mesela roottaki uiinventory.py'de o butonların ID leri aranıyor, onları bulamaz ve hata verir. Yani kısaca TGA olanların başına # koy yeterli.
Dediklerini bende denedim fakat olmadı.

Geri