Yardım Efsun botu eklicem ama db deki player.item.txt nereye eklicemi bilmiyorum

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

onurgorhan

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
efsun botu eklicemdim dosyaların arasında db diye klasor var player.item.txt var icinde su kodlar var nereye eklicem tam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

Add 'SWITCHBOT' below 'BELT_INVENTORY' to 'window'-enum

Example:

`window` enum('INVENTORY','EQUIPMENT','SAFEBOX','MALL','DRAGON_SOUL_INVENTORY','BELT_INVENTORY','SWITCHBOT','ACCEREFINE','GROUND')

Server/db/src buraya bi bak src dosyaların varsa ordan bak yoksa filezilladan bakabilrsin src klasöründe yada senin src dosyaların nerdeyse hepsinde aynı konumda Server/db/src

o bir dosya değil sql tablosu . navicatte player kısmındaki item tablosu

Navicattan player/item desing table diyerek window-enum kisminda belt inventory nin yanina ekle

birsey daha sorabilirmiyim locale_string uzantısı olmaya dosya var için sunlar yazıyor bunu nasıl yapıcaz bide türkceye cevirsem sıkıntı olurmu ?

"Cannot remove item from switchbot. Inventory is full.";
"Du kannst das Item nicht herausnehmen, da dein Inventar voll ist.";

"Cannot move active switchbot item.";
"Du kannst kein aktives Item verschieben.";

"Invalid item type for switchbot.";
"Ungültiger Gegenstand für den Switchbot.";

birsey daha sorabilirmiyim locale_string uzantısı olmaya dosya var için sunlar yazıyor bunu nasıl yapıcaz bide türkceye cevirsem sıkıntı olurmu ?

"Cannot remove item from switchbot. Inventory is full.";
"Du kannst das Item nicht herausnehmen, da dein Inventar voll ist.";

"Cannot move active switchbot item.";
"Du kannst kein aktives Item verschieben.";

"Invalid item type for switchbot.";
"Ungültiger Gegenstand für den Switchbot.";
alttakileri çevir sorun olmaz yukardakiler diğer dosyalar tarafından çekiliyo .

Son düzenleme:
Geri