Çözüldü dump protodan item proto dosyasını oluşturamıyorum

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Zenith

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle Merhaba item protodan itemlerin specular değerlerinde oynama yapıp dump protodan kapatmayı denedim fakat item_proto dosyası oluşmuyor değişiklikten önceki protoları çıkartıyor sebebi ne olabilir

Dosyayı düzenlerken bozmuş olabilirsiniz. Düzenlemeleri nasıl yapıyorsunuz?

notepad++ la sadece 0 yazan yerleri 10 ar 10ar artırdım rakamlardan başka birşey yazdığımda yok bütün filesteki bütün zırh ve silahları specular kısmında oynadığım için tek tek bakıp nerede hata olduğunu çözmeye üşeniyorum aslında emin olduğum tek şey rakamlarla oynadığım kodlama dili seçeneğinin ne olması gerekiyor birde item protoyu sağlıklı çalıştırabilmek için önerdiğiniz ayar var mı mesela kodlama dilini şu seçin şu ayarları yapın vb tarzı gibi

notepad++ la sadece 0 yazan yerleri 10 ar 10ar artırdım rakamlardan başka birşey yazdığımda yok bütün filesteki bütün zırh ve silahları specular kısmında oynadığım için tek tek bakıp nerede hata olduğunu çözmeye üşeniyorum aslında emin olduğum tek şey rakamlarla oynadığım kodlama dili seçeneğinin ne olması gerekiyor birde item protoyu sağlıklı çalıştırabilmek için önerdiğiniz ayar var mı mesela kodlama dilini şu seçin şu ayarları yapın vb tarzı gibi
Ansi item protoda item names sütununda Türkçe karakter vermı

Belki şu rehber içinize yarabilir;

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri