Dönüşümlü Oyun Modu Sırası devrede!

Enver A

Marjinx
Emekli Üye
Mesaj
127
Beğeni
82
Puan
721
Vadi'yi kopyaların bastığı Birimiz Hepimiz İçin'den tutun da Ultra Rekabet Faktörü'ne kadar, sınırlı oyun modları, klasik LoL formülüne yepyeni tatlar katmamızı mümkün kılıyor. Eğlence sıradaki oyun moduyla devam ediyor: Poro Kralı Efsanesi devrede!
RQPOQ7.jpg

sterseniz bu oyun modunu bir kez daha hatırlayalım:

  • Karşılaşma başladığında muhteşem Poro Kralı’nı yardıma çağırabilmek için iki poro arkadaşınız da yanınızda olacak.
  • Poro Kralı; takımınızı iyileştiren, mana yenilemenizi sağlayan ve alan hasar etkisi olan çok hususi, süper bir minyon. Rakip kulelere de çok kral dayak attığını unutmayalım.
  • Kral, rakip takım tarafından kesilip tahtından indirilene kadar takımınız için bir kuşatma canavarı olarak görev yapar.
  • Minik poro dostunuzu haritada uzun bir mesafe fırlatırsınız; bıcırık poro bir hedefe isabet ederse Poro Atışı'nı tekrar kullandığınızda, talihsiz rakibe doğru hızla atılırsınız.
  • Takımınız 10 Poro Atışını tutturursa; majesteleri Poro Kralı haritaya inip krallara layık bir yıkıma girişir.
  • Takım olarak Poro Kralı’nı Sonsuz Uçurum’a çağırdığınızda, Kralın Yanına! yeteneğini etkinleştirerek Kral’ın sadık (ve bir o kadar pofuduk) ahalisinden birine dönüşür ve majestelerinin yanına atılırsınız.
İşaretleri kullanarak Kral'la birlikte kuşatmalar koordine edebileceğinizi veya zatıaline saldırabileceğinizi unutmayın. Bütün dönüşümlü oyun modlarında olduğu gibi, Şampiyonluk Ustalığı puanları kazanabilmeniz için bu oyun modunda da özel ayarlamalar yaptık. Ayrıca elde ettiğiniz zaferlerden anahtarlar kazanabilecek ve S-, S, S+ notu aldığınız (ya da hazır grubunuzdan birinin aldığı) oyunlardan sandık edinebileceksiniz.

Poro Kralı Efsanesi modu şu anda devrede ve pazartesi gecesinin sonuna kadar oynanabilecek (dönüşümlü oyun modlarını genellikle salı sabaha karşı 01.00 ile 03.00 saatleri arasında devre dışı bırakmayı planlıyoruz).

Önümüzdeki aylarda Dönüşümlü Oyun Modu Sırası'nda mod sırasını veya oynanabilecek modları değiştirmek gibi yenilikler denemeye devam edeceğiz. Bu yüzden yorumlarınız bizim için çok önemli. Bol şans ve iyi eğlenceler, majesteleri Poro Kralı’nın huzurunda görüşmek üzere!
 

Üst