İstek Dil sistemi

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

maxbro

[GM]MaxBro
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Halihazırda 8 aydır hizmet veren sunucuma İngilizce ve Rumence dillerini eklemek istiyorum. Forumda paylaşılmış bir sistem göremedim. Acaba bildiğiniz düzgün çalışan bir dil sistemi var mı? Client ve locale_game çevirisini yapmayı ve ayrı indirme linkinden paylaşmayı düşündüm fakat bu sunucuda yazmış olduğum questlerin oyun içinde sadece Türkçe kalması anlamına geliyor. Oyun içinde gelecek yabancı oyuncular için dezavantaj olacaktır. Bildiğiniz ve tavsiye edeceğiniz bir sistem var mıdır, teşekkürler.

valla kurmaya çalıştım client derlerken hata verdi. hiç devam etmedim. ayrı client ve website çevirilerini yapıp upload edeceğim. questler türkçe kalacak. kurulumu biraz zormuş . bu şekilde yol izlemek şuan için daha mantıklı. çoklu dil için altyapı değişmek de düşündüğüm bir fikir.

valla kurmaya çalıştım client derlerken hata verdi. hiç devam etmedim. ayrı client ve website çevirilerini yapıp upload edeceğim. questler türkçe kalacak. kurulumu biraz zormuş . bu şekilde yol izlemek şuan için daha mantıklı. çoklu dil için altyapı değişmek de düşündüğüm bir fikir.
hatanı yardım konusu olarak açarsan yardımcı olurum anlatımda hiçbir sorun yok. ve bana kalırsa ayrı client işi saçma geliyor tek client multilang kullanmak çok daha pratik ve mantıklı

Geri