Çözüldü Configli Başlangıç Leveli Statü Sorunsalı

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

zodiac160

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Configli başlangıç leveli ayarladım fakat statüler 1 levelde olduğu gibi belirttiğim levele göre büyüme oranına sahip değil.
Kod:
input_login

table->level = startingLevel;
    table->stat_point += (startingLevel * 3) - 3;

böyle ayarladım belirttiğim levele kadar statüler geliyor fakat. level arttıkça örneğin 1levelden 65e levele kadar olan statü büyüme oranı gelmiyor 1levelde statü durumu ile 65 leveldeki statü durumu aynı bunun hesaplamasını nasıl yaptırabiliriz

Merhaba @zodiac160,

Konu çözümünü paylaşmanızı rica edeceğim. Çözümü arayanlar için yararlı olacaktır.

İyi forumlar.
isterseniz configli level sistemini ben direk paylaşayım çünkü hali hazırda var olan birşey ama kimsenin fark etmediği statü problemine sahip onun linkinide buraya ekleyelim daha uygun olur sizde uygun görürseniz

isterseniz configli level sistemini ben direk paylaşayım çünkü hali hazırda var olan birşey ama kimsenin fark etmediği statü problemine sahip onun linkinide buraya ekleyelim daha uygun olur sizde uygun görürseniz
Tabii paylaşabilirsiniz. Çözümü için de bilgi verirseniz sevinirim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri