Çözüldü CLient'e ID Şifre otomatık kendisi kaydoluyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

J3yShuFLe

HayaletMetin2 & ExpertCraft [ Founding Owner]
Üye
Ticaret Puanı
0
merhabalar arkadaşlar serverimin başlat.exe dosyasını başlatıyorum oyuna girerken kullanıcı adı şifre bölümüne benim kendı hesaplarım kayıtlı şekilde geliyor

herhangibir pack editleyip siteye koymadım serverin orjinal packlari ile deniyorum direk kullanıcı adım ve şifrem kayıtlı bir şekilde geliyor
bir tek bende değil başkalarındada aynı şekilde kayıtlı kalıyor bu kayıtlı kullanıcı adı şifreleri nasil silebilirim oyunu başlatip kayıtları silip oyundan cıkıyorum
tekrar oyuna giriyorum tekrar hesaplar geri geliyor. acil yardima ihtiyacim var. fotoğraf ektedir.
Adsız.png

ftpli auto patcher kullanıyorum.

Kullandığınız hesap kayıt sistemini gözden geçirin. Bilgilerin nerede ve nasıl tutulduğunu vs. görebilirsiniz.

Hesap kayıt sisteminin kodlarını inceleyin. Hangi dosyaya kayıt olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer bulamazsanız intrologin.py kodlarınızı paylaşın inceleyelim..

Sildiğin halde geri geliyorsa daha önceden kaydedilmiş hesapların dosyası otopatcher a yüklenmiştir

Çözüm
Merhaba @J3yShuFLe
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
sitesinden oyunu indirip göz attım dosyalara. Sorunun çözümü auto patcher'den

Dosyaları silince sorun çözülecektir. İyi çalışmalar.
bu arada konuya tam çözüm yoluyla anlatayim AutoPatcher Ftp Dosyalarında Lib Klasörünün İçinde Hesap1.cfg ve hesap2.cfg dosyalarını sildim
ardından crclist txt acıp ordanda hesap1 ve hesap2 bağlı pack boyut doğrulama kodlarini sildikten sonra düzeldi

not: autopatcher ftpden lib klasörününü icindeki hesap 1 ve hesap 2 dosyalarını silmeniz yetmiyor ayriyetten crclist dosyasının icindeki hesap1 hesap2 'ye ait pack boyut yazılarınıda silmeyi unutmayin silmesseniz autopatcher acılmaz jhata verir oyuna erişim sağyalayamazsınız. iyi çalişmalar
teşekkür ederim @Quaftar

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri