Çözüldü Client src build hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Kod:
Severity    Code    Description    Project    File    Line    Suppression State
Error    C2065    'EVENT_NONE': bildirimi yapılmamış tanımlayıcı    UserInterface    C:\Users\sesge\Desktop\server\Source\ClientSource - Kopya\Client\UserInterface\PythonPlayerModule.cpp    3097    
Error    C2601    'CPythonNetworkStream::RecvEventManager': yerel işlev tanımları geçersiz    UserInterface    C:\Users\sesge\Desktop\server\Source\ClientSource - Kopya\Client\UserInterface\PythonNetworkStreamPhaseGame.cpp    259    
Error    C2196    case değeri 'HEADER_CG_CL' zaten kullanıldı    UserInterface    C:\Users\sesge\Desktop\server\Source\ClientSource - Kopya\Client\UserInterface\PythonNetworkStreamPhaseGame.cpp    877

son eklediğim sistem sebebiyle hata alıyorum ancak hangi dosyada hata var ne hatası var çözemiyorum

Son düzenleme:
header cg cl neyse aynısından var diyor

header cg cl neyse aynısından var diyor
1712077366074.png

1 tane var zaten onuda ben ekledim paylaşılan dosya içerisinde buraya eklememiz gerektiğini söylüyor

eklemeye çalıştığın sistemin linkini ve ekleme yapmış olduğun dosyalarını bizimle paylaşırsan daha iyi yardımcı olabiliriz

bu sistemle alakalı kendi client source dosyalarını atabilirmisin

GC türünde aynı numaraya sahip başka bir paket var, o yüzden bu hatayı alıyorsun.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri