Yardım Client Log Hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

benimsinsen41

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Simya set bonusu eklerken bu hatayı alıyorum
log2.png

syserr.txt dosyasına girin daha sonra orada yazanları kod bloğuna ekleyin

uidragonsoul.py ve uiswitchbot.py dosyalarını yükler misiniz?

Itemtooltip tanımı ekli mi uitooltip içerisinde?

Değiştirdiğin kodlarda ki; Değiştirmeden önce ki ve sonra ki kodları karşılaştır. Değiştirmeden önce ki kodlarda tanımlanmış ama değiştirdiğin kodlarda ki hangi tanımın değiştirilip, sende sıkıntı çıkarttığını bulmaya çalış.

Bunu 3 farklı şekilde yapabilirsin;

1-)
Simya ve Simya Set Bonusu eklemeden önce ki hali,
2-) Simya sistemi ekledikten sonra ki hali,
3-) Simya Set Bonusu ekledikten sonra ki hali.

Muhtemelen eklediğin Simya kodları ile Simya Set Bonusu kodları arasında ki tanım farklılıklarından kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsin çünkü zincirleme bir hata almışsın. Farklı kaynaklardan farklı eklentiler eklemek istiyorsan entegre etmeye odaklanmalısın yoksa bir hata yaptığını sanmıyorum.

Ayrıca bazı tanımları yaparken sıralama bile önem taşıyabilir, o yüzden dikkatli bir şekilde eklemekte fayda var.

Değiştirdiğin kodlarda ki; Değiştirmeden önce ki ve sonra ki kodları karşılaştır. Değiştirmeden önce ki kodlarda tanımlanmış ama değiştirdiğin kodlarda ki hangi tanımın değiştirilip, sende sıkıntı çıkarttığını bulmaya çalış.

1-)

Muhtemelen eklediğin Simya kodları ile Simya Set Bonusu kodları arasında ki tanım farklılıklarından kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsin çünkü zincirleme bir hata almışsın. Farklı kaynaklardan farklı eklentiler eklemek istiyorsan entegre etmeye odaklanmalısın yoksa bir hata yaptığını sanmıyorum.

Ayrıca bazı tanımları yaparken sıralama bile önem taşıyabilir, o yüzden dikkatli bir şekilde eklemekte fayda var.
Src taraflı bir hata yok oyun içinde denedim bonus seti veriyor ama pack tarafındaki sıkıntıdan dolayı gözükmüyor

ekli olan bir filesle de karşılaştırıyorum aynı eklemeleri de yapıyorum da birşeylerle çakışıyor muhtemelen

Files'ten kaynaklı. O yüzden şurada dediklerimi dikkate alıp biraz uğraşırsan çözeceksin;

1-)

Geri