Çözüldü Client build hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bckntr

Sen Yetkili bi abiye benziyon
Geliştirici
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Kolay gelsin herkese aşağıda belirtiğim konuyu ekliyordum fakat build aşamasına şöyle sorun ile karşılaştım.

Metin2 logo intro ile client açma

Önem Derecesi Kod Açıklama Proje Dosya Çizgi Gizleme Durumu
Hata LNK2001 çözümlenmemiş dış sembol "public: __thiscall CBandiVideoPlayer::CBandiVideoPlayer(void)" (??0CBandiVideoPlayer@@QAE@XZ) UserInterface C:\Users\bckng\OneDrive\Masaüstü\client\Srcs\Client\UserInterface\PythonApplication.obj 1

Projeye ekledin mi yeni cpp ve h dosyalarını?

Tüm metin2 altyapılarında zaten ekli olan bir şey bu. Kontrol edin isterseniz.

Tüm metin2 altyapılarında zaten ekli olan bir şey bu. Kontrol edin isterseniz.
CBandiVideoPlayer bahsediyor ve bu cpp ya da h dosyası klasör içine attım sanırım atmam yeterli olmadı bir yerede eklemem gerek okuması için

Projeye eklemek için visual studio aç ardından userinterface yazan kısma o 2 dosyayı sürükle veya sağ tıkla (tam hatırlamıyorum mobildeyim) new item ya da existing item gibi birşey yazması gerek o 2 dosyayı ekle ardından build al sorunun kalmaz.

Projeye eklemek için visual studio aç ardından userinterface yazan kısma o 2 dosyayı sürükle veya sağ tıkla (tam hatırlamıyorum mobildeyim) new item ya da existing item gibi birşey yazması gerek o 2 dosyayı ekle ardından build al sorunun kalmaz.
1690886296835.png
Tam olarak hangisinden bahsediyorsunuz?

1690888411269.png
Böyle bir hata veriyor ama dosya mevcut

hayır dosyanın nasıl ekleneceğini anlatıyorum
Üstad kulaklık yok şuan izleyemem onu şuan
Hata (etkin) E0020 "D3DFORMAT" tanımlayıcısı tanımlı değil UserInterface C:\Users\bckng\OneDrive\Masaüstü\metin2-intro-logo\Source\UserInterface\BandiVideoPlayer.cpp 300
bu tarz tanımlı değil hataları veriyor

Üstad kulaklık yok şuan izleyemem onu şuan
Hata (etkin) E0020 "D3DFORMAT" tanımlayıcısı tanımlı değil UserInterface C:\Users\bckng\OneDrive\Masaüstü\metin2-intro-logo\Source\UserInterface\BandiVideoPlayer.cpp 300
bu tarz tanımlı değil hataları veriyor
kardeş valla ben sana çözümü sundukça sen sorunu çözmemek için uğraşıyorsun. yav ben sana dinle demedim zaten videoda gözüküyor nasıl eklendiği gözün görüyorsa yapabilirsin çok mu zor bu ?

dakika 30.22 den itibaren izlede çöz sorununu

Gardaş diyorum ki bu kadar zamanım yok ve eklememde bir hata yok eklenmelik bir hata yok src ye attığım dosya da hata var
kardeş valla ben sana çözümü sundukça sen sorunu çözmemek için uğraşıyorsun. yav ben sana dinle demedim zaten videoda gözüküyor nasıl eklendiği gözün görüyorsa yapabilirsin çok mu zor bu ?

dakika 30.22 den itibaren izlede çöz sorununu

Gardaş diyorum ki bu kadar zamanım yok ve eklememde bir hata yok eklenmelik bir hata yok src ye attığım dosya da hata var
BİRADER SEN HASTAMISIN BU DOSYALARI CLİENT SRCDE EKLEMEZSEN ALAMAZSIN O BUİLDİ YAPMAN LAZIM DİYORUM BOŞ BOŞ KONUŞUYON DELİRTTİN BENİ ALLAH ALLAH SABIR TESTİMİSİNİZ LA SİZ

SANA DİYORUM Kİ ÇÖZÜME EKLE ÇÖZÜME VİDEOYU Bİ İZLESEN NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAYACAN BOŞ BOŞ KONUŞUYORSUN HALA

DAKİKA 30.22 den EN FAZLA 20 SANİYE DAHA İZLEYİP NASIL EKLENDİĞİNİ ÖĞRENİCEN SONRA KAPATICAN VİDEOYU SANKİ TAMAMINI İZLE DEDİK

DAKİKA 30.22 den EN FAZLA 20 SANİYE DAHA İZLEYİP NASIL EKLENDİĞİNİ ÖĞRENİCEN SONRA KAPATICAN VİDEOYU SANKİ TAMAMINI İZLE DEDİK
La sen rahatsız mısın ekli diyorum eklemişim verdiği cpp ve h dosyalarını hatayı veriyor bunu veriyor sen hala video izle diyorsun izledim cpp ekliyorsun ben zaten eklemişim verdiği cpp,h dosyalarını hata verdi hatayı paylaşıyorum

La sen rahatsız mısın ekli diyorum eklemişim verdiği cpp ve h dosyalarını hatayı veriyor bunu veriyor sen hala video izle diyorsun izledim cpp ekliyorsun ben zaten eklemişim verdiği cpp,h dosyalarını hata verdi hatayı paylaşıyorum
any bırak buraya çözülemezse akşam gelip çözecem ben, inşallah eklemişsindir dediğin gibi

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri