• Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Cengiz Han 2 Sınıflar (Savaşçı)


Whistle

Ruhsuz Filozof
Site Yetkilisi
Admin
Mesaj
7.481
Beğeni
2.463
Puan
2.481
Cengiz Han 2 Sınıflar (Savaşçı)

Savaşçı
Kullandığı Silahlar: Kılıç ve Kalkan

Hakkında:
Savaşçılar güçlü ve değişmemiş halde, onuru yaşamları gibi görürler. Onlar asla büyü gücüne umut bağlamazlar. Onların ana düşünceleri keskin bıçak üzerine uzmanlaşmak ve demir işleme yeri kurmaktır. Fiziksel egzersizlerinin yanında savunma yeteneklerine de aynı ölçüde önem verirler. Savaş alanlarında öncü asker olarak görev alırlar.

Savaş Meydanında: Yakın saldırı yetenekleri güçlü savunmalarını da iki katına çıkmaktadır. Yüksek dayanıklılık ve yaşam puanları sayesinde her türlü acımasız saldırıyı gerçekleştirebilirler. Düşmanlarının dikkatini çekerek takım arkadaşlarını saldırılara karşı korurlar. İyi bir savaşçı aynı zamanda iyi bir lider ve iyi bir general olabilir.

Kullandığı Yetenekler

"Savaş davulları, savaşın habercisidir. Yaralar da onurun sembolüdür.”


Yetenekler :
Simge
İsim
Etkiler (Seviye 10 Yetenek)
MerhametsizHedefe %240 yakın hasar verir. Yenileme Süresi: 0.8sn. Büyü yapma süresi yok.
Tanrısal Güç20 dakikalığına 12 metre çap yakındaki altı takım arkadaşının Gücünü 174 puan arttırır. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
Savaş Narası1 dakikalığına Maksimum Temel YP’yi %75 arttırır ve 10sn boyunca her saniye %20 YP yeniler. Yenileme Süresi: 180sn. Büyü yapma süresi yok.
Yaşam KaynağıKalıcı olarak Maksimum Temel YP’yi 100 arttırır
HücumÇoğu zayıflığı ortadan kaldırır, hedefe hemen saldırır, hedefi 4sn süreyle sersemletir ve 20 Hiddet yeniler. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
Meydan Okuma6 metre çapındaki altı yakın hedefi 20sn boyunca kışkırtır ve 50000 Düşmanlık ekler. Yenileme Süresi: 20sn. Büyü yapma süresi yok.
Heybetli SaldırıAltı metre çapında altı hedefe %400 Yakın Dövüş Hasarı verir ve 1sn boyunca sersemletir. Yenileme Süresi: 30sn. Büyü yapma süresi yok.
GürlemeTemel Yakın Saldırı’yı %100 arttırır.
Vahşi SavaşçıHedefin tüm savunmalarını 500 puan düşürür, 15 saniyeliğine Hasar’ı %10 arttırır ve 21000 Düşmanlık ekler. Yenileme Süresi: 10sn. Büyü yapma süresi yok.
Direnç BağıDirenci kalıcı olarak 15 puan arttırır.
Delinmez KalkanAlınan tüm hasarları 10sn. boyunca %85 azaltır. Yenileme Süresi: 180sn. Büyü hazırlık süresi yok.
Doğa DengesiKalıcı olarak alınan tüm hasarları %10 azaltır.
GazapHiddeti 75 puan arttırır. Yenileme Süresi: 120sn. Büyü hazırlık süresi yok.
Boyun EğdirmeKritik Vuruşu 100 puan arttırır. Yenileme Süresi: 180sn. Büyü hazırlık süresi yok.
 
Son düzenleme:

Üst