Casro2'de Silahlar | MMO Tutkunları
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

  Duyuruyu Kapat
 3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

Casro2'de Silahlar

'Casro2 Genel' forumunda Whistle tarafından 10 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
 1. Whistle

  Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

  5.270
  1.285
  1.971
  30 Ekim 2011
  Erkek
  Öğrenci
  Samsun
  Adınız ve Soyadınız:
  Eray Öksüz
  Ruh Haliniz:
  Olu Gibi
  Silah
  Casro2'de karakterin gelişimi için item sınıfları bulunmaktadır.
  Bunlardan bir tanesi de silahlardır. Silahlar sayesinde karakter yaratıkları daha kolay alt eder.

  Casro2'de 4 ayrı farklı karakter sınıfı olduğu için her birine özel olarak tanımlanan silahlar vardır. Bazı silahlar ise ortak olarak kullanılabilir. Karakter sınıflarının kullanabildiği silahlara bakabilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;


  Bazı silahlar tek bir karakter sınıfı için kullanılırken bazıları da farklı karakter sınıfları ortak olarak kullanabilir. Aşağıdaki listede de silah türlerine göre hangi karakter sınıflarının kullanabildiği sıralanmıştır.  Casro2'de özel olarak bazı silahlarda (30. seviye ve 75. seviye) Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... ve Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... efsunları varsayılan olarak bulunur. Bu efsunlar + veya - oranda olabilir.
  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... düz vuruşlardaki Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...'ni arttır.
  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... ise yeteneklerin hasarını arttırır.

  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... ve Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... hakkında bilmeniz gereken önemli bir husus ise birisi + oranda ise diğeri - orandadır. Bu yüzden karakter sınıfınıza ve yetenek eğitiminize göre hangisini kullanmanız gerektiğini seçmelisiniz.

  Ortak Kullanım Tek El Savaşçı/Ninja/Sura Silahları
  Ortak olarak kullanılan tek el kılıçları; tek el ile tutulur. Yakın dövüşlerde kullanılabilir. Seri atak yapabilmeye imkan sağlayan silahtır.
  Tek el silahlarda şu özellikler bulunur.


  Daha yüksek seviyeli kılıçlarda varsayılan olarak ekstra efsunlar bulunabilir.

  Çift El Savaşçı Silahları
  Çift el savaşçı silahları; çift el ile tutulur. Yakın dövüşlerde kullanılabilir. Kılıçlara nazaran daha fazla Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... varken Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... ise yavaştır.

  Çift el silahlarda şu özellikler bulunur.


  Daha yüksek seviyeli çift el silahlarda varsayılan olarak ekstra efsunlar bulunabilir.

  Sura Kılıçları
  Sadece Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... sınıfının kullandığı tek ellik kılıçlardır. Yakın dövüşlerde kullanılabilir.
  Sura kılıçlarında şu özellikler bulunur.


  Daha yüksek seviyeli Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... kılıçlarında varsayılan olarak ekstra efsunlar bulunabilir.

  Ninja - Yayları
  Yaylar çift el ile kullanılabilen bir silahtır ve uzak dövüş için kullanılır.
  Yayları kullanabilmek için çantanızda okta bulunması gerekiyor. Ok ne kadar kaliteli ise yayın gücü daha da artar.

  Yaylar çok yüksek Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... özelliğine sahip olmakla beraber Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...'da fazladır.

  Lakin yaylar ile toplu bir şekilde yaratıkları öldüremezsiniz. Yayları kullanabilmek için yaratıkları targetleyip ateşleyebilirsiniz. Diğer silah türlerinde ise targetleme yapmadan yanınızda bulunan tüm moblara vurabilirsiniz.

  Yaylarda şu özellikler bulunur.


  Daha yüksek seviyeli Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... yaylarında varsayılan olarak ekstra efsunlar bulunabilir.

  Yayların genel kullanım alanları
  Yaylar birebir wslerde ninja karakteri tarafından tercih edilen bir silah türüdür.
  PvE raidlerinde ise uzaktaki mobları çekmek için sıkça kullanılan bir yöntemdir. Bir nevi cesaret pelerinin gerçek oyuncu hali gibi.

  Ninja - Hançerleri
  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... hançerleri yakın dövüş sanatlarında her elde bir tane olmak kaydıyla iki elde bulunan bir silah türüdür. Çok seri atak yapar ve Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... düşüktür.

  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... hançerlerinde şu özellikler bulunur.


  Daha yüksek seviyeli Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... hançerlerinde varsayılan olarak ekstra efsunlar bulunabilir.

  Yelpaze
  Yelpazeler Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... karakteri tarafından kullanılan silahtır. Her elde bir tane bulunur ve yakın dövüşlerde kullanılır.
  Yelpazeler seri atak yapabilen ama Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... Çan'a oranla düşüktür.

  Yelpezelerde şu özellikler bulur.


  Daha yüksek seviyeli yelpazelerde varsayılan olarak ekstra efsunlar bulunabilir.

  Çan
  Çanlar Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... karakter tarafından tel elde kullanılan silahtır. Yakın dövüşlerde kullanılır.
  Yelpazelere nazaran Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... yüksek olmasına rağmen Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... düşüktür.

  Çanlarda şu özellikler bulunur.


  Daha yüksek seviyeli çanlarda varsayılan olarak ekstra efsunlar bulunabilir

  Çanların genel kullanım alanları
  Çanlar genellikle PvE sırasında Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız... karakteri at sırtında kullanır.


  Kaynak: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...
   
 2. StarkTR

  StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 (Metin2) GM

  229
  175
  726
  20 Ekim 2014
  Erkek
  Bilgisayar Programcısı
  İzmir
  Adınız ve Soyadınız:
  Kamil Topaloglu
  Ruh Haliniz:
  Yalniz
  Senin tagını boş işler müdürü yapalım ya...
   
  Whistle bunu beğendi.
 3. Whistle

  Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

  5.270
  1.285
  1.971
  30 Ekim 2011
  Erkek
  Öğrenci
  Samsun
  Adınız ve Soyadınız:
  Eray Öksüz
  Ruh Haliniz:
  Olu Gibi
  Stajda can sıkıntısından yaptığım şeyler. Casro2’nin wikisine girip benim profilimden katkılara bakın :D
   
  StarkTR bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.