Casro2 Dört gözle bekler olduk...

Şuan için proje duraklatılmış durumda. En son duyurudan bu yana herhangi bir değişiklik yapmadım...

Selamlar, Yok mu ? Bir gelişme yahu bir eli bol mübarek sponsor olsa da şu öz veriyle ayarlanmış oyunu oynasak. Yada keyfe keder hamachili takılsak server öyle güzel olmuştu ki tadı damağımızda kaldı :)

Aynen saygı değer kardeşim @Whistle...

Arkadaşlar Casro2 Projesini hayata geçiriyoruz, sizin kadar bende projenin hayata geçmesini çok isteyen kişilerden birisiydim, bu şekilde raflarda ömrünü tüketmesine gönlüm razı olmadığı için projenin telif haklarını devir aldım.

Eray kardeşimin önderliğinde projeyi sessiz ve sakince geliştirmelere devam ediyoruz. Açılış için yakın bir zamanda tarih bildiriminde bulunacağız, şu an son aşamalardayız diyebilirim…

Aslında bu başlangıç konuşmasını Eray kardeşimin yapmasını istemiştim, çünkü bu projeye canla, başla, yüreğini ortaya koyarak gecesini gündüzüne katan Eray olduğu için bunları benim sahiplenmem pek uygun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Projemiz amacından saptırılmadan zor emek server olarak devam edecektir.

Oyun para ödeyip diğer oyunculardan açık ara farkla önde olacağınız bir sistem olarak değil bir tık önde olacağınız bir sistemdir. Yani Pay To Win değil Pay To Skip olacaktır. Oyunda herkes emeği kadar ekmek yiyecektir…

Detaylar ve tanıtım için bir konu oluşturulacaktır.

Kısaca; yakın zamanda kavuşacağız…

Son düzenleme:
Ne zaman çıkacak bir de steam gelse iyi olur.
Mesajlardan sonra özel hayatımda bir hayli değişiklikler oldu(ameliyat olmak gibi) daha sonra deprem gibi durumlar, @Whistle Çok yoğun, bende bu hafta kendi başıma yeni işlerin başına geçebildim. Çok uzun sürecek bir işimiz kalmadı ama başına geçip bitiremedik. Bizde sizler kadar hızlı bir şekilde bitirip, sizlerle kavuşmak istiyoruz.

Sabrınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Geri