ByMech111 34K :D şaka şaka :) 40K 'ya çıkarttım ^_^ | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

ByMech111 34K :D şaka şaka :) 40K 'ya çıkarttım ^_^

'Dosya Paylaşım - (Files, Panel, Model, Grafik)' forumunda ncp80 tarafından 4 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ncp80

ncp80 MT Üye MT Üye Üye

273
    165
    741
    22 Ekim 2016
    Erkek
    Manisa
    Başlık biraz saçma olabilir buda size tuhaf gelebilir başkasının zorunada gidebilir :D
    Oyüzden kusura bakmayın :rolleyes:
    Şimdi sizlere , bir zamanların efsanevi filesi olan .. tabi ozaman 2015 'ti yıl
    Sizin için demesi kolay ne efsanesi kardeşim frozen var frozen frozen bütün sistemler ekli ehehehe
    Beni böylece yere savurupta ikiye katlıyacağını sonrada bölüp 3 'le çarpacağını sananlara diyorum :)
    Hiç mi eskileri özlemediniz :)
    Herkes istediği gibi kafasında bi pvp var diyor ki ben zoru sevmiyom abi yaa yapamıyorum. Çünkü kardeşim çabalamıyorsun :)
    Ayrıca sen demez miydin bir dolu 'nun(Dolunay Kılıcı) 'nın verdiği sevgiyi asla bir kız veremez diye
    Evet derdin sonra o günleride atlatınca ee ben sıkıldım wslik filese başlıyorum hadi size eyvallah deyip çekip gittiğin günleri ^_^
    Hadi ben bitane dolunay düşürdüm aaa şimdi demircide + basarsam yanar oyüzden wsliğe kaçıyımda biraz beberuhi olayım xD
    Herkes istediği türde pvp'yi oynayabilir.
    Ama işine gelmeyince emek bana zor geliyo yaa yapamıyorum off çok zor 30 levelden sonrası kasılamıyorum
    exp gelmiyo falandı filandı..
    Neyse daha fazla konuşma yapmıyacağım. Zırhçıdan +9 ları +0 yapın alın size emek files :)
    Silahçıdaki silahlarıda +6 yapın tadından yenmez :D

O günlerde herkes bymech111 'in 34K filesini kullanıyordu :) Kimisi diff ekliyordu kimisi server açıp filesi kuruyordu .
    Ne günlerdi yahu :cool:
    2 Envanterli olan bu files isterseniz 5 envantere yada 12 envantere çıkartabilirim. Ama bu seferde filesi kolaylaştırmış olursunuz :) En idealini söylüyorum - 4 Envanterde kalsın arkadaşlar.
    Ne olur ne olmaz 3 yetmez adama 4 yeter belki :)

Bymech111 V1 40K.PNG

Resmide zaten koydum videoyuda akşama yada 2-1 saate eklerim.
    Bu arada Ah Metin2 için çalışmalarım sürüyor :)
    O filesi bi oturtamadım ama onuda oturtup adam edecem
    Ah Metin2 filesini illada paylaşıcam ama mmotutkunlarına özel sadece :)
    Yorum yazmayı unutmayın
    Hepinizi seviyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Ekim 2017
  2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.763
    1.040
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Resim konu içine eklenmemiş. Yükledikten sonra konunun içindeki gözükmesini ayarlayabilirsiniz.
    Küçük boyutta veya tam boyutta. :)

Son düzenleme: 6 Ekim 2017
  3. ramooo19

ramooo19 Aktif Üye Üye

5
    2
    655
    28 Ekim 2015
    Erkek
    bursa
    ne zaman link leri vereceksiniz acaba ??

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.