Server Files Sabitlik konu - Metin2 Hero Filesi 40K

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ncp80

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar metin2 hero 40k filesini paylaşma gereği duydum.
MMO TUTKUNLARI ailesi için katkıda bulunmak istedim.
Bu filesi Whistle yani bu forumun değerli admini için paylaşıyorum.
Bu arada Whistle'cim 34k filesin varmı :D
şu aralar 34k lar pek bulunmuyor o_O

Neyse konuyu dağıtmayalım. Hemen sizlere linkleri vereyim

Game dosyası :
Link kırık

DB dosyası :
Link kırık

serverfiles.tar.gz dosyası :
Link kırık

servermysql.tar.gz dosyası :
Link kırık

Full Pack :
Link kırık

Client Source :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Game(Oyun) & Database(Veritabanı) Source:

VİRUSTOTAL SONUÇLARI :

Game dosyası :

DB dosyası :

serverfiles.tar.gz dosyası:

servermysql.tar.gz dosyası :

Full pack , client source ve game & db source virüstotal eklerseniz sevinirim vaktim yoktu kusura bakmayın

NOT : /usr/game/cores/channel1/ch1_1 dizinindeki configi serverinfo.py 'ye göre editleyiniz.
/usr/game/cores/g1/auth da aynı şekilde yapın. Ben videoda 1 ch açmak istediğimden dolayı 1 ch açtım isteyen
ch2 ch3 ch4 üde açmak isteyenler o channel klasörlerine girip config dosyalarını bulmalılar config dosyalarında bulunan portları serverinfo.py ye o şekilde geçirmelidirler.

Yapamayan olursa yorumlara yazmanız yeterlidir. Bir tık ile yanınızdayım :rolleyes:

Oyundan bir görüntü zaten dün vermiştim yine kanıt olsun diye vereyim oyuna 100%100 giriyor kanıt :
lw0sYp.png

Yapamayanlar olur diye video çektim :
Video kaldırılmış

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Paylaşım için teşekkürler. :) 34k'dan 40k'ya yükseltme konusunda yaptığınız rehberi biraz daha detaylandırırsanız iyi olur.
Özgün bir konu olduğu için sabitliyorum..

Elimde 34k yok ne yazık ki. :D

Paylaşım için teşekkürler. :) 34k'dan 40k'ya yükseltme konusunda yaptığınız rehberi biraz daha detaylandırırsanız iyi olur.
Özgün bir konu olduğu için sabitliyorum..

Elimde 34k yok ne yazık ki. :D

Asıl ben teşekkür ederim :) Yakında daha detaylı bir anlatım videosu çekeceğim 34k ve 40k farkları için. Az beklemede kalınız şimdilik teşekkür ederim...
MMOTUTKUNLARI'ndan ncp80

Filesi geliştirmek isteyenler olursa verdiğim linkteki game db source indirsin sonra /usr/src 'ye atsın
sonra ise no txt uygulasın. Eğer no txt yapamıyorum bilmiyorum diyorsanız bana özel mesaj atarak hazır dosyalarını alabilirsiniz.
Hazır dosyaları /db/src yoluna atıyorsunuz . Attığınızda bir adet kütüphane dosyasıylan bir adet cpp dosyası değişmiş olacak.
Sonra build ediniz game ve db 'yi :)

Bu işlem bukadar. Bu filesi kullananlara söylüyorum şimdiden hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanınız.
Gerçektende bu paylaştığım şahane bir files olmuş :D

40K paylaşımlarım için takipte kalınız ,
Şimdiden Teşekkür Eder
Yanaklarınızdan Öperim :D

Filesi geliştirmek isteyenler olursa verdiğim linkteki game db source indirsin sonra /usr/src 'ye atsın
sonra ise no txt uygulasın. Eğer no txt yapamıyorum bilmiyorum diyorsanız bana özel mesaj atarak hazır dosyalarını alabilirsiniz.
Hazır dosyaları /db/src yoluna atıyorsunuz . Attığınızda bir adet kütüphane dosyasıylan bir adet cpp dosyası değişmiş olacak.
Sonra build ediniz game ve db 'yi :)

Bu işlem bukadar. Bu filesi kullananlara söylüyorum şimdiden hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanınız.
Gerçektende bu paylaştığım şahane bir files olmuş :D

40K paylaşımlarım için takipte kalınız ,
Şimdiden Teşekkür Eder
Yanaklarınızdan Öperim :D
No txt'ye karşıyım ben.. Eğitim serimde neden karşı olduğumu anlattım.. ;)

Birşeyede karşı olmasanız şaşardım :D Neyse Whistle kanka bugün yeni files gelebilir bilgine olsun birtane filesi daha yola soktum :D
40K ya çektim mis gibi kullanıyorum şuan
40k'ya karşı değilim. :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri