Çözüldü Büyülü metal item dönüştürme sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SadClowN

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle Merhabalar,

Başlıkta' da belirttiğim gibi, büyülü metal ile bir itemi dönüştürmeye çalıştığımda dönüşmüyor. (Epic Sura' da sıkıntı yoktur dönüşüyor )
Bu sorunu internet kaynaklarında aradım fakat bu tipte sorunu yaşayan arkadaşların konusu hep kalmış ve çözülememiş.
Siz bana öneride bulunmadan ben yaptığım şeyleri göstereyim ki konu daha anlaşılabilir olsun hem de konu daha kısa sürede çözüme ulaşsın.

ScreenHunter_1.jpg
ScreenHunter_2.jpg

Sorun nereden kaynaklanıyor hala çözebilmiş değilim diğer dönüşümlerde hiçbir sıkıntı yok sadece bu partizan +9 da bir sıkıntı var yardımcı olursanız sevinirim :(

610 u 500 den küçük bir sayı ile değiştirip dener misin?
Ayrıca item_protoda da düzenleme yaptın mı?

Sorun devam etmektedir, dediğinizi yaptım hatta 610 / 19 değeri ile değiştim sonuç aynıdır.
ScreenHunter_1.jpg

Txt kullaniyorsan burdan yaptığın bir şey ifade etmez. Txt dosyasını düzenle ve ek olarak dump ile kapatıp pack içine at

Çözüm
Txt kullanıyorum ve txt üzerinden düzenliyorum size göstermiş olduğum resim reboot atıldıktan sonraki halidir yani değişen halidir,
fakat pack içi düzenleme yapmadım onuda deneyeceğim konuya geri dönüş yaparım teşekkürler önerilerin için.

Şimdi öncelikle dediğinizi yaptım pack içinde locale dosyasını düzenledim ve olumlu sonuç aldım fakat anlamadığım konu şu, 610 kodu diğer silahlarda bir sıkıntı çıkartmadığı halde neden sadece partizan silahında böyle bir problem meydana geliyor onu idrak edemedim.

Şimdi öncelikle dediğinizi yaptım pack içinde locale dosyasını düzenledim ve olumlu sonuç aldım fakat anlamadığım konu şu, 610 kodu diğer silahlarda bir sıkıntı çıkartmadığı halde neden sadece partizan silahında böyle bir problem meydana geliyor onu idrak edemedim.
Refine ID numarası 500 den büyük olan itemler epic surada dönüştürülür. 610 no ile epic surada dönüştürmeyi deneyin sorunsuz olarak dönüşüyor olması gerekir.

Demek istediğim şu, diğer silahlar derken örnek kutsal kılıç +9 betaya dönüştürme değeriyse 610 bir problem gözükmüyor.
ScreenHunter_1.jpg

Sorun çözüldü problem navicat veya ftp kaynaklı değil pack kaynaklıymış
Partizan silahı bazı fileslerde pack içinde item_proto.txt dosyasında refine set değeri uyuşmadığı için oyun içinde dönüşmüyormuş, uyumlu hale getirildi teşekkürler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri