Build ederken GMAKE komutu çalışmıyorsa yapılması gerekenler

Merhaba , foruma yeni katıldım bir kaç şey sormak istiyorum.
Benim indirdiğim ServerSource dosyası zip halinde. Ben bunu nasıl servere kurabilirim?

Merhaba , foruma yeni katıldım bir kaç şey sormak istiyorum.
Benim indirdiğim ServerSource dosyası zip halinde. Ben bunu nasıl servere kurabilirim?
Merhaba @BerkayB;

Soru, Cevap ve Yardım bu kategoriye yaşadığınız problem ile ilgili konu açarsanız desteği buradan alabilirsiniz. Farklı konu altından yardım istemeniz uygun değil.

İyi forumlar.

root@buyukhosting:/usr/src/gamesource/Server/game/src # cd /usr/
root@buyukhosting:/usr # pkg install gmake
/usr/local/lib/libpkg.so.4: Undefined symbol "openat"

hatasi aliyorum freebsd FreeBSD_10.1_MySQL_5_5.vmdk

Hocam merhaba iyi günler benim bir sorum olacaktı firma üzerinden ben metin2 sunucusu aldım açıkçası files rezaletti baya bi uğraştık falan ama src olmadığı icin elimizden çokta birşey gelmiyordu bizde dedik files değiştirelim. Değiştirecegimiz filesin lisanları devre dışıymiş falan config.cpp değiştirin build edin girersiniz dediler ilk once ben bilgisayarda kurulu olan freebsd 9.2 isletim sistemi olan makineye kurdum sorunsuz build ettim oyuna giris yaptim Sonra ben game dosyasını ve mysql yedek aldım firma sunucusunda denemek istedim yedekleri yükledim oyuna giriş yapamıyorum config.cpp build yapayım dedim o da olmadı freebsd 10.1 64 bit isletim sitemiymis makine bu dertten kurtulmam icin ne yapmam gerek :) yardımcı olursanız sevinirim

Geri