Çözüldü Bu dosyalar tam olarak nereye taşınacak?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

razuning

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Pack isimlerini clientten çekmeyi yaptım packleri düzenlerken aklımı karıştıran bir iki dosya oldu packlerle uğraşmadığım için bilmiyorum ve bilmediğim içinde sormak istedim. "tree" , "environment" ve "guild" dosyasını tam olarak nereye atacağım?

1657714256905.png

aynı diğer packlar gibi cliente isimlerini ekle ve kapat bir yere atmana gerek yok

environment etc içerisinde tree ve guild için ayrı packler oluşturdum ben.

userinterface.cpp de yazar orada yazmıyorsa bile pack.py de yazar

tree terrain'e
diğer ikisi etc

Çözüm
locale_inc.h içerisinde LOCALE_SERVICE_YMIR tanımlıysa o yüzden ymir içerisinde arıyor olabilir.

1657725563605.png

locale_inc.h içerisinde LOCALE_SERVICE_YMIR tanımlıysa o yüzden ymir içerisinde arıyor olabilir.

10452 eklentisini görüntüle
evet dediğin yerler var ama locale.inc.h de değil locale şu kısımda var ne yapmamı öneriyorsun? ymirleri silip düz locale yazısı bırakmamı mı?

1657725865492.png

evet dediğin yerler var ama locale.inc.h de değil locale şu kısımda var ne yapmamı öneriyorsun? ymirleri silip düz locale yazısı bırakmamı mı?

1657725865492.png
Durum güncellemesi ; Değiştirdim değişen hiç bir şey olmadı. direkt locale'deki game txtini çektiği halde değişen hiç bir şey yok. Ayrıca konuya yardımcı olduğunuz için teşekkürler ilk baştaki sorunuma yardımcı olan cevabı işaretleyip ardından konunun kapatılmasını rica ederim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Durum güncellemesi ; Değiştirdim değişen hiç bir şey olmadı. direkt locale'deki game txtini çektiği halde değişen hiç bir şey yok. Ayrıca konuya yardımcı olduğunuz için teşekkürler ilk baştaki sorunuma yardımcı olan cevabı işaretleyip ardından konunun kapatılmasını rica ederim
1657728207590.png

Locale_inc.h içerisine yaptığın ekleme locale yolunu belirtecektir. EUROPE veya SINGAPORE kullanılıyor genelde burası sende ekli değilse veya ymir ekliyse öyle bir problem yaşıyor olabilirsin.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri