Çözüldü Kraizy.tgz Dosyası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

fireds11

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamünaleyküm.
Kraizy.tgz bu dosyanın içinde novaline , mainline (w2.0 , w2.1 , released , cython) , dev (wolf branch) adı altında dosyalar mevcut. Bu dosyaların öğrendiğim kadarıyla novaline nova adlı kişinin düzenlemeler yaptığı dosyalar. mainline sızdırılan ve güncelleştirme alan dokunulmamış , oynanmamış dosyalar. Dev , dev forumunun düzenlemeler yaptığı dosyalar.

1-) Bu topladığım bilgiler doğrumu ?

2-) Bazı dosyaların içinde client vs fazla dosyalar mevcut olmasına rağmen bazılarında yok sebebi nedir acaba.

Merak ettiğim ve öğrenmek istediğim konular bunlardır. Yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkürler. Keyifli forumlar.

Çözüm
Doğru ve yanlış.
Kraizy dediğimiz şey yıllar yıllar önce sızdırılan kaynak dosyası. Günümüzdeki, örneğin muhammetx61 veya blackdragonx61 diye tanıdığımız arkadaş da. Aynı kaynak kodlarını kullanarak yükseltme yapıyor.
O Source'leri elde ettiğinde kaos içine gireceğinin garantisini verebilirm çünkü. Her tarafından bug fışkırıyor. Uğraşamazsın. MartySama'nın sızdırılan 4.9.x dosyalarını daha rahat kullanır ve geliştirirsin.
Doğru ve yanlış.
Kraizy dediğimiz şey yıllar yıllar önce sızdırılan kaynak dosyası. Günümüzdeki, örneğin muhammetx61 veya blackdragonx61 diye tanıdığımız arkadaş da. Aynı kaynak kodlarını kullanarak yükseltme yapıyor.
O Source'leri elde ettiğinde kaos içine gireceğinin garantisini verebilirm çünkü. Her tarafından bug fışkırıyor. Uğraşamazsın. MartySama'nın sızdırılan 4.9.x dosyalarını daha rahat kullanır ve geliştirirsin.

Çözüm
Dosyada bir kaç kez göz gezdirdim bakmadığım yer kalmadı galiba cidden bilmediğim veya anlam veremediğim , işlevlerini bilmediğim bir çok şey ile karşılaştım kaosu az da olsa hissettim. @Stiglitz Teşekkürler. Keyifli forumlar.

Çözüm işaretlendiğinden konu kilitlenmiştir.
İyi forumlar.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri