İstek Bonus veren Battle pass

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

DESTAN

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Elinde Bonus veren battlepass olan var mı ?

o şekilde bulman zor. ama eşya veren battle pass kurabilirsin sonrada özellik veren bir quest(Canavar,metin,bosslaraa karşı güçlü vs.) kullanarak yeni bir eşya oluşturur o eşyayı battle pass e ödül olarak ekleyebilirsin.

Bende çok aradım da bulamadım böyle yapıcam

Yüzükler için Ek slot gui oluştur Battle Pass itemlerine ada. Ve bpyi premium normal diye ayırıyorlar

Sende canavar metin patron olarak ayır. Aynı şekilde yüzükler Battle Pass Altınada canavar metin patron diye artık ne vereceksen ayarla

Görevleri yaptıkça yüzük verdirt perma. Al sana bonus veren bp :D he ne kadar performanslı olur görev artınca artısı eksisi nolur bilememe he zor olan yönümü evet zor ama diğer yönü hiç bilmiyorsun o daha zor :D

Veya @TheAd33 dediğide olur ama benim dediğim daha stabil olacaktır ayriyetten oyunun süresi uzarsa ki uzayacağını zannetmiyorum artı basılabilir halede getirebilirsin. Veya şöyle yapabilirsin. Premium bpde normal bpden alınan yüzüklerin artı basma malzemelerini verebilirsin.

(malesef günümüz sunucuları donater tayfadan geçmiyor 1hafta oyna çık)

Yüzükler için Ek slot gui oluştur Battle Pass itemlerine ada. Ve bpyi premium normal diye ayırıyorlar

Sende canavar metin patron olarak ayır. Aynı şekilde yüzükler Battle Pass Altınada canavar metin patron diye artık ne vereceksen ayarla

Görevleri yaptıkça yüzük verdirt perma. Al sana bonus veren bp :D he ne kadar performanslı olur görev artınca artısı eksisi nolur bilememe he zor olan yönümü evet zor ama diğer yönü hiç bilmiyorsun o daha zor :D

Veya @TheAd33 dediğide olur ama benim dediğim daha stabil olacaktır ayriyetten oyunun süresi uzarsa ki uzayacağını zannetmiyorum artı basılabilir halede getirebilirsin. Veya şöyle yapabilirsin. Premium bpde normal bpden alınan yüzüklerin artı basma malzemelerini verebilirsin.

pet sisteminden sökmeyi deneyeceğim affect süreli zaten bu kullandığım battle pass de, süre bitene kadar bonusları tutar affect altında da aldığı bonusları gösterir ama ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum + yapabilir miyim onuda bilmiyorum biraz kurcalamak istiyorum, teşekkür ederim ilgili yorumun için

premium normali canavar metin patron olarak ayırmak mantıklıymış buna birde vslik kısım ekle 10/10 olur. Mevcut BP yi kaldırıp bunu yapıcam .

premium normali canavar metin patron olarak ayırmak mantıklıymış buna birde vslik kısım ekle 10/10 olur. Mevcut BP yi kaldırıp bunu yapıcam .
Herşeyin çözümü var kanka absürt şeyleri yapmaya çalışmaya gerek yok el altındakiylede bişeyler yapar başarırız :D Yap kardeşim benim herşeyin çözümü vardır güle güle yap şimdiden eline sağlık

Daha detaylı olarak

1- Premium........ 2- Normal .....3-Canavar 4-Metin 5-Berserker & (PATRON) 6-Varsa VSlik

1-2 Hariç 3-4-5-6 İçin envantere Gui oluştur yüzük gui yüzüklerini oluştur Her görev yüzük versin taktırt

Mesela 10 tane yüzük yap normalde 100-200-300-400-500 diye gidiyor onlar sende direkt
1k 5k 10k 20k 30k 40k 50k 60k 80k 100k Metin mesela
1k 5k 10k 20k 30k 40k 50k 60k 80k 100k Canavar mesela
Aynı şekilde Boss içinde uydurursun kendine göre :D ve bu şekilde 10 tane yüzükle çözersin işi oranları sen belirlicen tabi :D

o bahsettiklerinin hepsi var mevcut. Bu Arkadaşın istediğin biraz daha farklı bişey anladıgım kadarıyla küçük bir degişiklik ve eklenti ile çözülebilir. benzeride mevcut zaten. Pek detaylı konuşamıyorum sonra reklam diyip uyarı ceza verip yorumlarımı degiştiriyorlar kaldırıyorlar. ama isterseniz dsscord üzerinden yardımcı olabilirim ekleyebilirsiniz. Normalde part2 sistemler arasında paylaşacaktım fakat endişeliyim emeklerimin boşa çıkmasına o yüzden suan için askıda part1 serisinde istek yapmıştın sanırım sende bu sistemleri

Geri