• Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Uygulandı: Birkaç öneri


Vancover

Aktif Üye
Üye
Mesaj
5
Beğeni
4
Puan
665
Merhabalar öncelikle çok güzel bir server tebrik ederim tüm yönetim ekibini ben sadece birkaç ayrıntıya değinmek istiyorum

-Serverda para kasma drobları düsük bu güzel birşey ama metin çok seri atıyor ve 3-4 beceri kitabı çıkıyor bu sayede para kasmak kolaylaşıyor bu güzel birşey yalnız söyle birşey doğuyor bunun yanında insanlar bunları satarak para kazanabiliyor fakat elindeki kılçık, istiridye, inci gibi eşyaları satmıyor çünkü bunlar çok zor kazanılıyor ve yangdan daha değerli olarak görülüyor şöyle bir sonuç çıkıyor oyunda metinlerin çok aktif ve kazançlı olması yangı değersiz kılıyor item yapmak isteyenlere çünkü istiridye inci gibi eşyalar gerçekten zor bulunuyor.
-Nesne market ne zaman gelecek onu merak ediyorum ve nesne markette ne gibi eşyalar olacak bence yavrucuk kutusu münzevi tavsiyesi metinden düşenden daha kaliteli bir exp yüzüğü olması oyunun dengesini o kadarda sarsmayacaktır. ve oyuna fazla vakit ayıramayanlar bunlara yönelecektir herkes memnun olacagını düsünüyorum.
-Kızıl orman dropları gereksiz güclü buluyorum normalde zihinsel bir savascı kızılda ölmez ama kolayda kesemez cerez yer gibi kesiyorlar zihinsel olduğum halde güclü bedenimde p bu arada
-son olarak oyunun yaş kitlesi 21 22 civarı ve geneli çalıyor bir işi var binek eventi ve altıgen eventi gündüz saatlerinde o saatlerde insanlar çalısıyor bence bu kaliteli eventler haftaicine alınmalı ve saatleri 20.00 da olmalı böylece daha fazla insan yararlanabilir şimdiden teşekkürler
 

Whistle

Ruhsuz Filozof
Site Yetkilisi
Admin
Mesaj
7.481
Beğeni
2.463
Puan
2.481
Öneriniz için çok teşekkür ederim.. :)
Lütfen bir daha ki açtığınız konularda tüm içeriği kalın yazmayın. Arama motorları tarafından spam olarak algılanıyor.

1. İstiridye ve inci artık kolay elde edilebilecek. Dün yapılan güncelleme notlarına bakabilirsiniz.
2. Nesne market yakın zaman içinde aktif olacak. Şu ana kadar ciddi sorunlarla karşılaştık. Bu kadar sorunlu bir ortamda ise nesne marketi hemen aktif etmek sıkıntılar çıkarabilir.
3. Tam olarak anlayamadım? Moblar mı çok vuruyor..
4. Event takvimi çalışan arkadaşlara göre ayarladık. İsterseniz event takvimimize bakın. Eğer olmazsa tüm kitleleri mutlu etmek adına 2 adımlı bir event takvimi oluşturulabilir.

Bir önceki güncelleme notları: 23.03.2017 - 10:00 Güncelleme ve Bakım Notları
 

Üst