İlgi Eksikliği: - Beta sonrası reset oylaması! | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
    Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
İçerik üreticilerinin güvencesi olan temel telif hakkı sistemi forumumuzda kullanıma sunulmuştur. Telif hakkı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz: bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz

İlgi Eksikliği: Beta sonrası reset oylaması!

'Kapatılan Öneriler' forumunda cmks tarafından 5 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

?

reset olsun mu ?

Bu anket 15 Nisan 2017 tarihinde kapatılmış.
  1. evet

28,6%
  2. hayır

71,4%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    açık beta süreci tamamlandıktan sonra tüm açıklar hatalar buglar vs çözülüp tam sürüme geçince var olan hesaplar sıfılanacak mı tam olarak bilgi verirseniz memnun oluruz.

2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

5.467
    1.360
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Olu Gibi
    Anket açmışsınız zaten. Oyuncuların istediğine göre olacak her şey. Eğer çoğunluk sıfırlayın derse bizde bu yönde adım atarız.

3. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    mantıklı olan bu zaten oyun hataları giderilir reklamlar atılır 0 dan bol playerlı start verilir yönetimin bu konuda ki fikrini merak ediyorum sizin kararınız nedir ?

Whistle bunu beğendi.
  4. Jexsus

Jexsus Mutluluk Fakiri Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek Üye

664
    403
    821
    30 Eylül 2014
    Erkek
    Ögrenci
    ANKARA
    Adınız ve Soyadınız:
    Caner GÜNGÖR
    Ruh Haliniz:
    Ruhsuz
    Bence mantıklı olanda bu ama siz userlerin fikirleri daha önemli.

Whistle bunu beğendi.
  5. batubey53

batubey53 Aktif Üye Üye

6
    4
    655
    3 Nisan 2017
    Erkek
    istanbul
    Adınız ve Soyadınız:
    Batuhan Tarakcı
    Ruh Haliniz:
    Enerji Dolu
    Merhabalar tek kaygım o kadar emek ziyan olucak fakat bi yandanda tek başıma oynamak sıkıcı olur diye düşünüyorum :) bende kararsızım reset atılmadan user gelmesi mümkünmü? ve bugun reset atılsa server ne zaman açılır?

Whistle bunu beğendi.
  6. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    bekliyoruz o halde merakla :) oylama ne gösterecek hep beraber görelim

Whistle bunu beğendi.
  7. KKaraturk

KKaraturk Aktif Üye Üye

1
    1
    665
    6 Nisan 2017
    Erkek
    Giresun
    Adınız ve Soyadınız:
    Kemal Karatürk
    Ruh Haliniz:
    Yalniz
    o kadar emek verdim servere nerdeyse 1500 dakika oyun sürem var kesinlikle sıfırlanma diye bir şey yok gm oyun başlarında demişti kesinlikle sıfırlanmayacak diye hatta server bu haldeyken oynayanlara ödül bile verileceğini söylemişti eğer sözlerinden dönerlerse bir daha oyuna girmem.

Whistle bunu beğendi.
  8. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    1500 dakika yani toplamda 1 günlük oyun süren var emek ?

Whistle, fenerbahce12 ve Jexsus bunu beğendi.
  9. StarkTR

StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 (Metin2) GM

230
    176
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    İzmir
    Adınız ve Soyadınız:
    Kamil Topaloglu
    Ruh Haliniz:
    Yalniz
    Öncelikle desteğiniz için teşekkür ederiz @cmks arkadaşımızın başlatmış olduğu anketi bizde yapmayı planlıyorduk gerçekten harika bir zamanlama oldu sizlerden gelen mesajları ve pm'leri görüyorum ve bana gelen mesajlarda(sadece benimle görüşenleri baz alarak söylüyorum)oyuna reset atılmasını isteyenler çok fazla bir sayıda... @KKaraturk arkadaşımızın söylediklerine bakarsam kendisinin yazdıklarında ufak bir düzeltme yapmak istiyorum biz server'i açarken Oyunda bir sıfırlanma sözkonusu değil zira kimsenin emeklerinin boşuna gitmesini istemeyiz ancak user'ların istekleri bizler için oldukça önemlidir oyunun şekillenmesinde tüm kararları user'lar verecektir(kilit rollerden bahsetmiyorum)demiştik.(Bunları burada olduğu gibi tekbir metin ile açıklamadık fakat bizimle iletişime geçenlere genel cevabımız buydu)
    @KKaraturk arkadaşımızın yine değindiği bir noktada bir düzeltme daha yapmak istyorum server "bu haldeyken oynayanlara ödül bile verileceği" bu cümlenin aslı "Server eğer sıfırlanırsa/reset'lenirse biz oyuna emek veren beta sürecinde yanımızda olan ve oynu düzenlememizde bize yardımcı olan arkadaşlara ödüller vereceğiz" dedik.

Umarım bu yazmış olduğum cevap aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmıştır ekstra bir sorunuz varsa mesaj-PM veya ticked atabilirsiniz...

Whistle bunu beğendi.
  10. StarkTR

StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Süper Moderatör Grafiker Casro2 (Metin2) GM

230
    176
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    İzmir
    Adınız ve Soyadınız:
    Kamil Topaloglu
    Ruh Haliniz:
    Yalniz
    Edit Note:
    -Başlık düzenlendi.
    -Konu sabitlendi.

Whistle bunu beğendi.
  11. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

5.467
    1.360
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Olu Gibi
    Server açılıştaki gibi devam etseydi zaten sıfırlanma düşünceleri oyuncular tarafından dile getirilmezdi. Oyuncular kendileri bıraktı ve emek verip geriye kalanlar ise sıfırlanma taleplerini dile getirdiler. Tamamen oyuncuların talebi. Biz sıfırlamasak bile sizde belki bir kaç gün, hafta sonra sıkılıp bırakacaksınız diye düşünüyorum. ;)

StarkTR bunu beğendi.
  12. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    mantıklı olan şey belli beta dan sonra her şey sıfırlanır ve sağlıklı temiz adil bir şekilde macera başlar
    casro2 hak ettiği yerde değil umarım kısa zaman içinde emeklerinizin karşılığını alırsınız dostum

Whistle ve StarkTR bunu beğendi.
  13. StarkTR

230
    176
    726
    20 Ekim 2014
    Erkek
    Bilgisayar Programcısı
    İzmir
    Adınız ve Soyadınız:
    Kamil Topaloglu
    Ruh Haliniz:
    Yalniz
    Umarım:)

Whistle ve MannySiD bunu beğendi.
  14. radoplu

radoplu Aktif Üye Üye

11
    13
    665
    17 Mart 2017
    Erkek
    Bursa
    Adınız ve Soyadınız:
    Cengizhan YAŞAR
    Ruh Haliniz:
    Yalniz
    Dostum benim bir çaar im da olan topla m online süresi 11000dk sen 1500ler den bahsediyorsun verilen emeklerin boşa gideceğini düşünmüyorum gerekeni yapacaklarının düşüncesindeyim

Whistle, MannySiD ve StarkTR bunu beğendi.
  15. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    arkadaşlar herkesin emeği var duruma bireysel bakmanın bir alemi yok lakin sonuçta player yok tek başınıza mı oynayacaksınız
    + onu geçtim öyle yada böyle bu serverin bir maliyeti gideri var öyle yada böyle bireysel düşünmeyin ve yönetim bildiğiniz gibi kendini bilen kişilerden oluşmuş adamlar elinden gelen ilgiyi alakayı gösteriyor dinliyor ilgileniyor kaç server da böyle yönetim gördünüz buna tr de dahil

Whistle bunu beğendi.
  16. Vancover

Vancover Aktif Üye Üye

5
    4
    665
    25 Mart 2017
    Erkek
    Marmaris
    Adınız ve Soyadınız:
    Bora Acet
    Ruh Haliniz:
    Cap Canli
    bu kadar emek vermisken server sıfırlanması icin 3-4 hafta bosu bosuna beklemek eski oyuncuların yüzde doksanının bırakmasına neden olacaktır

Whistle bunu beğendi.
  17. edit111

edit111 Aktif Üye Üye

1
    1
    655
    7 Nisan 2017
    Erkek
    İstanbul
    Adınız ve Soyadınız:
    Eyüp AGIROGLU
    Ruh Haliniz:
    Geveze
    yeni basladm sw ye 3-4 haftaysa sıfırlanmasın o yüzden hayır

Whistle bunu beğendi.
  18. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    eski oyuncular %90 nı bırakacak derken zaten reset olmasını isteyenler biziz serverda hepi topu devamlı online olan kitle 10 kişi ne eskisi arkadaşlar biraz gerçekci olalım

Whistle bunu beğendi.
  19. Whistle

5.467
    1.360
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Olu Gibi
    Çok güzel bir demokrasi ortamı oluşturmuşsunuz. Çok teşekkür ederim size. Herkes fikirlerini beyan etmekten çekinmesin. İyi veya kötü..

20. cmks

cmks Aktif Üye Üye

38
    17
    661
    16 Mart 2017
    serengeti
    Adınız ve Soyadınız:
    cem akkuş
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    yorum yaparken biraz gerçekçi yaklaşın duruma arkadaşlar bireysel bakmamak lazım

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.