Bir düşüncem

murobbs

Üye
Üye
Konuyu yanlış yere açmış isem lütfen silmeyin doğru yere taşıyın.

Ne kadar doğruluğu kanıtlanması imkansız olsada , ve galiba daha önce düşünülmüş olabilir daha liseye gitmiyorum profilmdeki bilgiler ise sallama yani aşırı felfesi konularla ulaiabileçğim tek kaynak internet olunca öncesini osnrasını düşünülmüş mü, düşünülmemiş mi? bilmiyorum.

Eğer sadece duyu organlarımızla algılıyorsak çevremizi, diğer insanlarda öyle algılıyor evet [+9 bilinmeyen item]. İki insanın duyu organları farklı çalışıyor olabilir mesela: "A" harfini şu an benim duyudğumdan farklı anlıyor olabilirsiniz bu tıpkı renk körünün mavi gördüğü renge sarı demsi [renk körlüğü hakkında bilgim 3/10].

Murobbs
Boşu bulan adam sundu.

Bir bakıma haklısın a'yı farklı algılıyoruz harfler de bilinçaltında farklı çağrışımlar yapıyor olabilir :D

İnsan bazı durumlarda anonim olmak ister. Çünkü kimliğimiz açığa çıkmadan kendimiz gibi davranabilir, daha özgür hissederiz. :)

Alfabeden bahsetmişken. Bi ara kendi alfabemi oluşturmuştuk ve sürekli onla yazılar yazıyordum. Artık elim o kadar alışmıştı ki latin alfabesi yazacağım yerde kendi alfabemi yazıyordum. :)
Unutmazsam yarın kendi alfabem ile yazdığım metinin bi ekran resmini eklerim buraya

İnsan bazı durumlarda anonim olmak ister. Çünkü kimliğimiz açığa çıkmadan kendimiz gibi davranabilir, daha özgür hissederiz. :)

Alfabeden bahsetmişken. Bi ara kendi alfabemi oluşturmuştuk ve sürekli onla yazılar yazıyordum. Artık elim o kadar alışmıştı ki latin alfabesi yazacağım yerde kendi alfabemi yazıyordum. :)
Unutmazsam yarın kendi alfabem ile yazdığım metinin bi ekran resmini eklerim buraya
Güzel olur bekliyorum :)

Güzel olur bekliyorum :)

Biraz gecikti :) 2 sene önce Dil ve Anlatım dersinde can sıkıntısından bu şekilde not almıştım.
(Resimi görebilmek için üstüne tıklayın. Telefon resmi çok yüksek çözünürlükle çekmiş :D)

Whistle Alfabe 2.jpg Whistle Alfabe 1.jpg

Geri