Yardım Beyaz Yeminli Asker moblarının vurması

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

beqkral

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar oyunumda saçma bir olay var sadece
beyaz yeminli asker okçu general bu yaratıklar hiç bir şekilde damage atmıyor yanımıza gelip duruyor gifdeki gibi

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bu sorunun hangi sistemi ekledikten sonra oluştuğuna hiç dikkat ettin mi?

Edit

char.cpp ve char_manager.cpp'da ki kodlara bir göz atabilirsin;

C++:
ch->SetAggressive()

Ayrıca mob_proto dosyan zarar görmüş olabilir. Yaptığın değişiklikleri daha dikkatli yapmanda fayda var.

Eğer hiçbir değişiklilik yapmadıysan ve hazır bir files üstünde oynamalar yapıyorsan başka bir files üstünde çalışmalarını yapmanı öneririm.

Son düzenleme:
Bir çok nedeni olabilir.
Mob_proto da yanlışlık olabilir, bir çeşit event açık kalmış olabilir vb. Sadece bu bahsettigin moblarda oluyorsa bunların mob satırlarını kontrol et, ayrıca bunların kodunu src de arat. Belki vnuma göre bir düzenleme mevcuttur.

Bir çok nedeni olabilir.
Mob_proto da yanlışlık olabilir, bir çeşit event açık kalmış olabilir vb. Sadece bu bahsettigin moblarda oluyorsa bunların mob satırlarını kontrol et, ayrıca bunların kodunu src de arat. Belki vnuma göre bir düzenleme mevcuttur.
bahsettiğiniz her yere baktım ama sonuç yok şaka gibi bir olay :d

Protolardan kaynaklı olabilir. Ya da sistem eklemesi vs yaptıysanız. Bu soruna sebep olabilir.

Bu sorunun olmadığı bi files ile kendi dosyalarınızı karşılaştırabilirsiniz

Protolardan kaynaklı olabilir. Ya da sistem eklemesi vs yaptıysanız. Bu soruna sebep olabilir.

Bu sorunun olmadığı bi files ile kendi dosyalarınızı karşılaştırabilirsiniz
karşılatırma yapmaya nereden başlamalıyım? yani protoların hepsini değiştirdim txt kullanıyorum slotlar yanıma geliyor fakat atak yapmıyor hasar vurmuyor . Hani hasar alsam animasyonları bozuldu diyeceğim fakat oda yok hasar almıyorum hiç bakacağım yerleri söyleme şansınız varmı ?

Geri