AUTOPACK TASARIM PSD DAHİL

Whiterose

Sanane be kardeş...
Grafiker
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar
Daha önce @DARKNESNIGHT 'ın açmış olduğu bir konuda site adresi belirtmişti. Bu tasarımın sade ve normal hali orada mevcut bakmak isterseniz, @DARKNESNIGHT 'ın konusunu buraya dahil edeceğim.
Daha farklı tasarımlarda var web teması, autopack vs. gibi bazıları ücretsiz, bazıları ücretli indirip düzenlersiniz ben biraz oynama yaptım o kadar pek vaktim olmadığı için yükleme çubuklarına efekt vermedim kullanacak arkadaşlar ayarlar ve fazla uzatmadan hayırlı kullanımlar dilerim...
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

patcher.jpg

Patcher2.png
Patcher.png

Emeğinize sağlık yine sizin farkınızı ortaya koyan bir çalışma olmuş. Her zamanki gibi hayranlıkla bakıyorum.

Tasarım çok güzel görünüyor. Teşekkürler. Demin o siteye girdim baktım, bitane silah seti beğendim. İndirene kadar tüm interneti dolaştım :D nereye tıklasam reklam açılıyor.

Tasarım çok güzel görünüyor. Teşekkürler. Demin o siteye girdim baktım, bitane silah seti beğendim. İndirene kadar tüm interneti dolaştım :D nereye tıklasam reklam açılıyor.
Ne yazık ki ücretsiz bir şekilde indirme verdiklerinde reklamdan geçilmiyor :D
Ama istediğimizi elde edebiliyorsak değer bence

bunu görünce aklıma eskiden tsuyoshi2 serverı geldi onun patcherları gibi kaliteli ne günlerdi epey kaliteli server idi hem client hem server hem sitesi hem patcheri olsun kaliteydi
Kıyaslamanız beni sevindirdi değerli görüşünüz için teşekkür ederim :)

Geri