Arvis2 Files

paylaşım için teşekkürler sorunları cözeriz basit paket sorunları cözdük bunlar ne :D

Yakup ya da dosyaları indiren saygıdeğer üyelerimiz. Linkleri yeniden upload edecek varsa etsin. Yoksa konuyu kapatıcam. Yarın akşam 7 ye kadar süre veriyorum konu açık kalsın.

1710003226404.png
bu hatayı alıyorum mysql patlak olduğundan dolayımı acaba bilgisi olan varmı

ben dovnload ediyodum ama driver hafızası dolmuş 2gb den fazla oldugu için alternatif bilen varsa upload ederim

bu dosyalar patlarsa benden istemeyin tekrar -- giriş client güncellendi

Son düzenleme:
patlamiycak hangi site var oeaya yükleyelim 😂😂
Hepsi patlar bence, hiç bir siteye yüklemeni tavsiye etmiyorum :D

Aslında dile getirmiştim diye hatırlıyorum, keşke foruma özel dosyaların silinmediği forumdan ayrı bir upload sitesi açılsa diye, ama bununla da kim uğraşır ki. Şöyle ki, bir fikrim daha var yöneticiler okuyorsa ve böyle bir şeyi yapabilirlerse gerçekten çok iyi olabilir.

download domain uzantısı ile alan adı alıp 3 kısıma ayırsınlar;
  • Forum içi paylaşılan dosyalar;
frm.mmotutkunlari.download'dan indirilebilsin,
  • Forum dışı ve yüksek boyutlu paylaşılan dosyalar;
3rdparty.mmotutkunlari.download'dan indirilebilsin. Ve zamanında kapatılan anonfiles gibi bir programları olsun buraya bırakıyorum;

siteye sadece program üzerinden giriş yapabilsinler ve program tamamen böyle de olmak zorunda değil, ben sadece fikri veriyorum yapıp yapmamak sevgili yöneticilerimize kalmış sonuçta :)
  • vip.mmotutkunlari.download'dan vip satın alanlara özel upload etme ve paylaşım alanı açılsın ve diyelim ki mmotutkunlarında vip kullanıcısısıysanız, artık 5 gb'a kadar dosya upload/download yapabileceksiniz gibi gibi. Normal üyeler sadece 2 gb upload/download gerçekleştirebilsinler 2 gb üzeri dosyalar için vip satın almak gereksin. Ve her vip abonelik satın alımı gerçekleştiğinde o andan itibaren +1 gb kazansınlar.
programa giriş için tarayıcı açıp giriş yaptıracak üye bilgilerini girdikten sonra üyeyi tekrar programa yönlendirecek olsun, foruma bildiğin tarayıcı gerekmeden program kullanarak kolay bir şekilde giriş yapabilsinler. O yukarıdaki programdaki gibi dosyalar görüntülenebilsin ve indirilebilsin dosyalar. Bu sisteme şunu da yapabilirler 1 gün içerisinde en fazla 5 adet dosya indirebilme hakları felan olur atıyorum.

Bu sistemi yapmadan önce download olayının forum ile ilişiğinin komple kesilmesi gerekiyor ki forumdan artık dosya indirilmesin, ardından bütün foruma uplanan dosyaları yedekliyeceksin, dosyaların yedeklendiğinden emin olunduktan sonra, programa öyle geçiş yaptıracaksın.

Bu arada bu alan adı ve domain uzantısı gerçekten bu foruma gidermiş yani :D

Aslında dile getirmiştim diye hatırlıyorum, keşke foruma özel dosyaların silinmediği forumdan ayrı bir upload sitesi açılsa diye, ama bununla da kim uğraşır ki. Şöyle ki, bir fikrim daha var yöneticiler okuyorsa ve böyle bir şeyi yapabilirlerse gerçekten çok iyi olabilir.

3rdparty.mmotutkunlari.download'dan indirilebilsin. Ve zamanında kapatılan anonfiles gibi bir programları olsun buraya bırakıyorum;

siteye sadece program üzerinden giriş yapabilsinler ve program tamamen böyle de olmak zorunda değil, ben sadece fikri veriyorum yapıp yapmamak sevgili yöneticilerimize kalmış sonuçta :)
  • vip.mmotutkunlari.download'dan vip satın alanlara özel upload etme ve paylaşım alanı açılsın ve diyelim ki mmotutkunlarında vip kullanıcısısıysanız, artık 5 gb'a kadar dosya upload/download yapabileceksiniz gibi gibi. Normal üyeler sadece 2 gb upload/download gerçekleştirebilsinler 2 gb üzeri dosyalar için vip satın almak gereksin. Ve her vip abonelik satın alımı gerçekleştiğinde o andan itibaren +1 gb kazansınlar.
programa giriş için tarayıcı açıp giriş yaptıracak üye bilgilerini girdikten sonra üyeyi tekrar programa yönlendirecek olsun, foruma bildiğin tarayıcı gerekmeden program kullanarak kolay bir şekilde giriş yapabilsinler. O yukarıdaki programdaki gibi dosyalar görüntülenebilsin ve indirilebilsin dosyalar. Bu sisteme şunu da yapabilirler 1 gün içerisinde en fazla 5 adet dosya indirebilme hakları felan olur atıyorum.

Bu sistemi yapmadan önce download olayının forum ile ilişiğinin komple kesilmesi gerekiyor ki forumdan artık dosya indirilmesin, ardından bütün foruma uplanan dosyaları yedekliyeceksin, dosyaların yedeklendiğinden emin olunduktan sonra, programa öyle geçiş yaptıracaksın.

çok uzun iş kardo eminim yöneticiler bunu yapmaz çok vakit alır çünkü

Merhaba,

Öncelikle bu tarz durumlarda Şikayet, İstek ve Öneri Odası alanına konu açarsanız ilk önce üyeler arasında değerlendirme yapılır. İlk değerlendirme sonrası uygunsa eğer yönetim ekibi olarak değerlendirme yapılır ve gerek yasal yükümlülükler, gerek iş yükü bakımından değerlendirilmesi yapıldıktan sonra sizlere bilgi aktarımı yapılır.

Yazdığınız içeriğe şahsi düşüncemi yazmam gerekirse eğer bunun için ayrı bir Maliyet ve vakit ayirilmasi gerekmektedir. Her upload ve download işlemlerinde sunucu üzerinden trafik akışı olacağı ve sunucu üzerinde disk yapılandırılması gerektiğinden dolayı bizler için bu aşamada maliyetli bir işlem olacaktır. Diğer bir husus ise belirtmiş olduğunuz seçeneklere göre üyeleri premium üyelik almaya zorlamış olacağız. Bu durum ise kullanıcılar tarafından olumlu yaklasilmayacagi yönünde düşüncelerim var ancak dediğim gibi yukarıda bırakmış olduğum link üzerinden konu açarsanız eğer katılımcı sayısına göre değerlendirme yapılabilir.

Geri