Yardım 2014 Clienti için doğru pack indexi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Kaptan Yosun

Discord: kaptanyosun
Site yetkilisi
Acemi Moderatör
Premium Üye
Ticaret Puanı
0
Sıfırdan altyapıda kullandığımız 2014 clientinin indexinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Mesela patch2'den önce patch1'i yüklüyor, season3'ten önce season2'yi, ondan da önce season1'i yüklüyor. Yani eski patchlar yeni patchlerin üzerine yazıyor. Bu index dosyasının doğru hali elinde olan paylaşabilir mi?

Dosya Eklentileri

• Index.7z
    857 byte · Gösterim: 2
2014 senesine ait orjinal metin2 packini bulursan çözülmüş olur mu acaba

Orijinal pack dosyaları zaten çok dağınık. Mesela bir kaç yerde 4-1.dds (çelik zirhlarin) DDS dosyası var gereksiz olarak. Hepsinin dikkatlice elden geçmesi gerek bence. Bunun dışında dosyalar çakışmadığı sürece yani aynı olmadıkları sürece hangisinin önce yüklendiğinin pek önemi yok. Ama şöyle de bir durum var, örnek veriyorum varsayılan terrain dosyası x.dds ise, aynı isimde sonradan eklenen bir terrain dosyası ile zemin güncellemesi yapılmış olabiliyor.

Dediğim gibi komple elden geçirilip ayıklanması lazım. Sonrasında zaten bu ve benzeri sorunlar otomatik olarak çözülmüş olacaktır.

Orijinal pack dosyaları zaten çok dağınık. Mesela bir kaç yerde 4-1.dds (çelik zirhlarin) DDS dosyası var gereksiz olarak. Hepsinin dikkatlice elden geçmesi gerek bence. Bunun dışında dosyalar çakışmadığı sürece yani aynı olmadıkları sürece hangisinin önce yüklendiğinin pek önemi yok. Ama şöyle de bir durum var, örnek veriyorum varsayılan terrain dosyası x.dds ise, aynı isimde sonradan eklenen bir terrain dosyası ile zemin güncellemesi yapılmış olabiliyor.

Dediğim gibi komple elden geçirilip ayıklanması lazım. Sonrasında zaten bu ve benzeri sorunlar otomatik olarak çözülmüş olacaktır.
Haklısınız. Ona uğraşıyorum şu an zaten. Binlerce aynı dosya var. Şu anda tamamen elimdeki indexin dediği üzere üzerine yazma işlemi yapıyorum.

Haklısınız. Ona uğraşıyorum şu an zaten. Binlerce aynı dosya var. Şu anda tamamen elimdeki indexin dediği üzere üzerine yazma işlemi yapıyorum.
martysamanın pack temizleyicisi var onu dene istersen aynı dosyaları siliyor

Geri