20 sene sonra kendinizi nasıl hayal ediyorsunuz?

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Çoğu kişi geleceğinin planını yapar. Hatta geleceğin planını yapmaya o kadar kendini kaptırmıştır ki insan anı tadında yaşayamaz. Gelin bu düşünceleri yazılara dökelim ve kendinizi 20 sene sonra nasıl ve nerede hayal ettiğinizi yazınız.

Çok paran olacak dünyanın her yerini gezeceksin.
Çok para kişilik bozar önemli olan yetebilcek kadar olması :) gerçi bu devirde tartışılır.

gelelim soruya 20 sene sonra eğer bu okul biterse tabi :D
20 sene içinde ki planım işim gereği 5-6 sene gemide çalışıp hayat kurucak kadar yeterli bi miktar kazandıktan sonra karada iş kurup evlenmeyi düşünüyorum herşey hazır kız eksik dicem de allahtan var :D

Çok para kişilik bozar önemli olan yetebilcek kadar olması :) gerçi bu devirde tartışılır.

gelelim soruya 20 sene sonra eğer bu okul biterse tabi :D
20 sene içinde ki planım işim gereği 5-6 sene gemide çalışıp hayat kurucak kadar yeterli bi miktar kazandıktan sonra karada iş kurup evlenmeyi düşünüyorum herşey hazır kız eksik dicem de allahtan var :D
Çok para herkesi bozmaz o kişiye özeldir Bozuldu dediğin kişiler aslında özünde bozuktur ama dışa vurmamistir eline fırsat geçince fırsatı değerlendirip özünü dışa vurmuş tur.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok para herkesi bozmaz o kişiye özeldir Bozuldu dediğin kişiler aslında özünde bozuktur ama dışa vurmamistir eline fırsat geçince fırsatı değerlendirip özünü dışa vurmuş tur.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yok be kardeşim bozuk olan her türlük bozuk oluyoda 2 kuruş görünce biyerleri havada gezenler daha fazla :)

20 sene sonra evli mutlu çocuklu :D Şaka bir yana 20 sene sonra evli ve meslek sahibi olarak hayal ediyorum. İnsanları eğlendirebiliceğim bu oyunda uzmanlaşmış. Bilgisayarada ilgim olduğu için bi çok dilde öncelik olarak C dilinde ve diğer dillerde uzmanlaşmış. Bunların öncesinde tabiki ingilizce konusunda ileri düzeyde olmayı hayal ediyorum. Bilgisayarla tamamen hobi olarak uğraşıyorum uğraşmaktanda zevk alıyorum. :) Saygılar...:type:

Konu daha çok açık oturuma döndü. Keşke fazla para insanı bozar mı diye konu açsaydım :D
Yok O daha az sürerdi şimdi burda hem o konuyu ele almış olduk hemde asıl konu başlığıyla devam ediyoruz fazla para insanı bozarmı diye açsaydın 3 5 mesajda biterdi. :D
Bak o konu bitti asıl konudan devam ediliyor :D

Yok O daha az sürerdi şimdi burda hem o konuyu ele almış olduk hemde asıl konu başlığıyla devam ediyoruz fazla para insanı bozarmı diye açsaydın 3 5 mesajda biterdi. :D
Bak o konu bitti asıl konudan devam ediliyor :D
Yani oda var. :D Neyse asıl konuya dönelim beyler ve bayanlar (gerçi bayan var mı bilmiyorum). :D

Geri