Çözüldü 10'lu Hızlı Statü sistemi - Bu düzenleme mevcut değil

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

beratcanleylek

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Hızlı Statü Verme / İNDİR
Bu linkte ki dosyalarla kurmuş olduğum sistemden şöyle bir hata alıyorum;

1664978301117.png

Hem normal statü veremiyorum "Bu düzenleme mevcut değil." diyor.
Birde görmüş olduğunuz gibi statü üzerine gelince iconlar gözükmüyor.
Elimde daha önce ki filesimden çalışan emoji dosyasını aldım kullandım.
Sizce sebepleri nelerdir? yardımcı olursanız çok sevinirim..

Çözüm
1664984760481.png

Burayı /n olanın üstüne ekle birde #define __ONLU_STATU_MKM__ ekledim diyorsun #ifdef ONLU_STATU_MKM yazıyor definenin başındaki ve sonundaki __ işaretlerini sil
cmd.cpp ve cmd_general.cpp doğru ekleme yaptınız mı??

1664984760481.png

Burayı /n olanın üstüne ekle birde #define __ONLU_STATU_MKM__ ekledim diyorsun #ifdef ONLU_STATU_MKM yazıyor definenin başındaki ve sonundaki __ işaretlerini sil

Çözüm
10903 eklentisini görüntüle

Çok teşekkür ederim sorunum çözüldü statüyü tek ve 10lu bir şekilde verebiliyorum.
Fakat emojiler hala gözükmüyor bunun nedeni nedir sizce? local_game'e ekleme yaptım
EMOJI_CHARACTER_STATS_ADD |Eicon/emoji/key_ctrl.tga|e + |Eicon/emoji/key_lclick.tga|e - x10 Statü

Çok teşekkür ederim sorunum çözüldü statüyü tek ve 10lu bir şekilde verebiliyorum.
Fakat emojiler hala gözükmüyor bunun nedeni nedir sizce? local_game'e ekleme yaptım
EMOJI_CHARACTER_STATS_ADD |Eicon/emoji/key_ctrl.tga|e + |Eicon/emoji/key_lclick.tga|e - x10 Statü
Emoji sistemini de eklemen gerekiyor ve lEicon kısmını kendine göre düzenlemen gerekiyor.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri