Çözüldü 0xc0000007b Hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sametgkdn

Üye
Üye
Merhabalar arkadaşlar Dump Protoyu çalıştırırken 0xc0000007b hatasını alıyorum görsel ektedir yardımcı olursanız sevinirim

Screenshot_53.png

Genellikle hatalı MVCP140.dll gibi Visual C++ paketlerinin hatalı yüklenmesi ile oluşan bir hatadır. System32 ve SysWoW64 den Vcredits dll lerini silip orijinal Vcredits paketlerini kurmanı tavsiye ederim. 2008 - 2010 kurmana gerek yok 2012 - 2019 arasını kurmanı tavsiye ederim. He bir de aklıma gelmişken 32 bit bilgisayarın varsa sadece 32 bit olan setupları kur. 64 bit ise HEM 32 bit HEM DE 64 biti kurmalısın.

Bende almıştım bu hatayı , TechnoPat kanalının çözüm videosu ile çözmüştüm.

Buyrun.

Son düzenleme:
Hayır canım niye yasak olsun. Bizde önemli olan bilgilerin paylaşılması ve sorunların çözümü. Zaten burayı bilen orayı da biliyor.

DLL hatalarını işsiz gibi hepsini temizledim fakat burası gözüme çarptı bu konuda bilgi sahibi olan var mı acaba

1620421270636.png

DLL hatalarını işsiz gibi hepsini temizledim fakat burası gözüme çarptı bu konuda bilgi sahibi olan var mı acaba
Bir kişide bile olmaz mı yav bu sorun :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Aslında bu hatayı eksik visual paketlerini kurarak düzeltebilirsiniz

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri