Yardım Mavi Ekran hatası aldım.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

murobbs

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Az önce bu bilgisayarda mavi ekran hatası aldım ekran kartını çok zorlağımın için mi? Bilmiyorum.

[ÇÖZÜLDÜ]
[ÇÖZÜLDÜ]
[ÇÖZÜLDÜ]
[ÇÖZÜLDÜ]
[ÇÖZÜLDÜ]
[ÇÖZÜLDÜ]

Son düzenleme:
Merhaba @murobbs ;

Mavi ekran hatasının bir çok sebebi var, ekran kartı vb sürücülerin güncel olmayışı, windows güncellemelerinin hatalı olması, windows sürümünün eski olması, kasa içerisindeki RAM veya ekran kartı tozlanmıştır o sırada görmediği için anlık mavi ekran hatası vermiş olabilir.
Tekrarı yaşanırsa mavi ekran hatasının kodları oluyor onu paylaşabilirseniz daha yararlı bilgi vermiş oluruz.

İyi forumlar.

Merhaba @murobbs ;

Mavi ekran hatasının bir çok sebebi var, ekran kartı vb sürücülerin güncel olmayışı, windows güncellemelerinin hatalı olması, windows sürümünün eski olması, kasa içerisindeki RAM veya ekran kartı tozlanmıştır o sırada görmediği için anlık mavi ekran hatası vermiş olabilir.
Tekrarı yaşanırsa mavi ekran hatasının kodları oluyor onu paylaşabilirseniz daha yararlı bilgi vermiş oluruz.

İyi forumlar.
Efendim , kodaların hangi kısımı tam olarak?

Windows ve mavi ekran hataları hiç bitmez. :p
Mavi ekran hatası çabuk geçtiği için ekran görüntüsü almak zor olabiliyor.

Başlat -> Olay Görüntüleyicisi yazın daha sonra gelen pencerede sol tarafta Windows Günlükleri -> Sistem'i seçiniz.
Burada baya bi kayıtlar olacak. Düzey kısmında Hata yazanlar mavi ekranla ilgili olabilir.

Geri