Yardım skill yenileme süresi hakkında

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

uqursen

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhabalar arkadaşlar fileesimde skill yenileme süreleri bazı karakterlerde 2 sn felan yani arka arkaya skill basabiliyorlar lycanda var sv de offfical skill yenileme süresi ayarlamak istiyorum yardımcı olurmusunuz..

skill_proto

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Yok hocam sigara alkol hiçbir kötü alışkanlığım yok. Fatura bana kesildi heralde canınız sağolsun. Ama benim kızdığım nokta fark ettiyseniz ayni yazdiklarimi biraz daha açarak yazdim çünkü anlatımı ancak bu kadar olur. Emek verilen birşeye böyle tavır sergilenirse cevabım her zaman sert olur çünkü değerli zamanlarımızı ayırıyoruz.
Fatura kimseye kesilmedi. :D Fatura kesmek benim haddime değil. Sadece çok sert olduğunu düşündüm. İkinizinde. Bu yüzden sağduyu çağrısı yaptım sonra sigara kullanıp kullanmadığınızı sordum. Bunun sebebi sigara kullanan insanlar sinirli olurlar. :) Bu yaşanan kavga bile değildi forumlarda öyle kavga oluyor ki. Kırgınlık olmasın diye sağduyu çağrısı yaptım. :) Aranızda tekrar anlaşmanız ise gayet güzel.

En ufak olumsuz olayda sinirlenmiş olsaydım bende bu forumu açık tutmazdım. Cümlenizdeki son şeye tepki gösterdim.
insanı yardımseverlikten soğutuyorlar.
Bende forumu kapatırdım diye. Yeri geldi olanlar yüzünden ağladım. :/ Kısacası fatura kesmedim sizi motive etmeye çalıştım.

Biliyorum hocam. Allahiniza kurban :D Ben kişiye özel değil herkese yardimim dokunmasi için buradayım siz fatura keserseniz elbette birsey demem doğrudur çünkü. Bende insanım herseyi bilemem bu yüzden yardımla herseyi bilmek istiyorum. Insallah yeni başlayanlar faydalanir tek dileğim bu yoksa kavga etmeyi hiçbir zaman tercih veya tavsiye etmem. Sadece emeğe saygı. :)

Biliyorum hocam. Allahiniza kurban :D Ben kişiye özel değil herkese yardimim dokunmasi için buradayım siz fatura keserseniz elbette birsey demem doğrudur çünkü. Bende insanım herseyi bilemem bu yüzden yardımla herseyi bilmek istiyorum. Insallah yeni başlayanlar faydalanir tek dileğim bu yoksa kavga etmeyi hiçbir zaman tercih veya tavsiye etmem. Sadece emeğe saygı. :)
Ah ah kurmaya çalıştığım demokrasi hep sekteye mi uğrar. :(
siz fatura keserseniz elbette birsey demem doğrudur çünkü.
Eğer bir suç varsa kurallarımız bellidir. Lakin onun dışında hiçbir şey yapamam insanlara fatura kesemem. Ki haksız yere ceza verebiliriz diye bizimle ulaşmaları için sitemizde iletişim bölümü var. Yani bende hata yaparım insanım. :D

Çok geyik oldu ya. :D @uqursen sorun çözüldü mü?

Son olarak lycan skillerini belirtiyorum.
170 - Yırtma
171 - Kurt Nefesi
172 - Kurt Atlayışı
173 - Kurt Pençesi
174 - Kırmızı Kurt Ruhu
175 - Çivir Kurt Ruhu

Çok geyik oldu ya. :D @uqursen sorun çözüldü mü?

daha bu kadar sorun var hocam tek tek fixlemeye çalişiyorum..

Üzerinizde kostüm ve kuşak var ise ve bunlar aynı anda takılıyken kostümün süresi bitip kaybolduğunda kuşakta yok oluyor
Ruha Bağlı Eşyalara Taş Basılma Sorunu
Kuşak Takınca Üzerindeki Görünümü Yenilenmiyor
Ok Çantasına Kadim Efsun Basılıyor.
Evrimli Silaha Taş Basarken 0 Evrim Gösteriyor.
Yansıtma Sisteminde Yansıtılmış İtemi Ticarete Koyunca Karşıdaki Kişide Yansıtma Gözükmüyor.
Yansıtılmış Yayda Ölünce Yansıtması Gidiyor.
Yansıtılmış Yayda Normal ok Takında Yansıtması Gidiyor.
Dönüşüm Küresi Kullanınca Bugda Kalma Sorunu
Üst Üste Taş Basarken Hepsinin Kaybolma Sorunu
Seviyeli Pete İtem Yedirirken Eşyalar Üst Üste Konulabiliyor.
smokin gelinlik buketlere efsun basma sorunu
Smokin gelinlik yansıtma sorunu
Kilitli itemden taş sökme sorunu
Oklar, ok çantaları, smokin, gelinlik ve buket bonus emişi için kullanılabiliyor
Yaklasık 5-6 petın ıcınden gecılmıyor bu petler sorun cıkartıyor dıyerlerı gıbı ıcınden gecme sıstemıne dagıl edılmesı gerekıyor.
Silah fişi item açıklamasında yazdıgı gibi 2 gunluk 10 canavarlı silah kostumunu vermıyor.
Silah evrim sistemı sılah kostumu takınca evrim sistemı parlaması gıdıyor.
Yaklasık 3-4 binekte geç yuklenme sorunu oluyor trnin en hızlı bineği manni bile geç yuklenme sebebi yapmıyor.
At skilleri damage vurmuyor.
Kostum varken cinsiyet degısmıyor fakat saç varken degıstırıyor
Değişim tılsımında 3 gun yazmasına ragmen ard arda cinsiyet degıstırebılıyorsun.
Efsun hızı sanırım cok yuksek buda 5 efsun bırden atınca cok lag yapıyor.
Hızlı ekıpman sıstemınde bug yaplıyor geçemedıgın yerlerden geçebılıyorsun yaklasık 2-3 sn bekleme suresı gelırse degıstırme arasına bug kapatılabılır.
Güç yüzüklerın hıç biri ozellık vermıyor tamamen işlevsız.
Oto pot bugu var her basısında 5sn de bir basmalı yoksa cok cesıtlı buglar yapılabılıyor.
Offlıne shopta won ve yang ılk acıldıgında saçma sapan sayılar çıkıyor çıkıp girince düzeliyor sorun değil ama sinir bozucu
Razador kaparılarından at skiliyle geçebiliyorsun.
Silah kostumuyle alakasız ıtemlerı bıle depoya koyarken silah kostumunu cıkartmanı ıstıyor.
lonca arazı sıstemı yok
razador da zindanı bıtırınce sure yazmıyor kac dk kaldıhı gorunmuyor (sonrakı gırış için) nemeredekı gıbı
meley efektlerı damage vurmuyor
Bineklerın gunlerı artmıyor.
Barones odasına gırılmıyor.
Şeytan Katakombu'nda 4.katta dogru ısınlanma kapısını buldugumuza ragmen ısınlanmıyor questı bozuk.
Şeytan Katakombu'nda 2.katta bazı kapılar eksık
Şeytan kulesının son katı(lusifer) katında bong-in anahtarı dusuyor bong-in anahtarı saten lusifer katına cıkmanı saglıyor dusmemesı gerek
Levellı petlerın altlarında yazdıgı ozellıklerı vermıyolar orn. metın taşlarına karşı guclu.
Lycan at skillı efektı yok.
İgnatör boss sekmeme sıstemıne dagıl değil hp uretımı fazla olan bır slot ve razador da cok sorun cıkartıyor boss sekmeme sıstemıne dagıl edilmesı gerekıyor.

Kolay gelsin. Fakat bu konuda sorduğunuz sorun çözüldü mü?
Kadim Efsun sistemi TM'de paylaşılansa onda çok bug var.

Kolay gelsin. Fakat bu konuda sorduğunuz sorun çözüldü mü?
Kadim Efsun sistemi TM'de paylaşılansa onda çok bug var.

yok hocam çözülmedi devam ediyor ondan umudum kestim ben açıkcası çok bir zararı yok zaten bütün skiller değil sadece öfke felan gibi skiller arka arkaya basılabiliyor o yüzden sorun teşkil etmiyor.

yok hocam çözülmedi devam ediyor ondan umudum kestim ben açıkcası çok bir zararı yok zaten bütün skiller değil sadece öfke felan gibi skiller arka arkaya basılabiliyor o yüzden sorun teşkil etmiyor.
Daha önce skillerde düzenleme yapmadığım için kesin bilgi bende de yok. :) Yoksa gelip bakardım. Kolay gelsin. Konu gene açık dursun bilen yazar elbet.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri