Whistle

Profil Mesajları Etkinlik Akışı Gönderiler Hakkında

 • Merhabalar, Discord Adresinizden İletişime Geçmek İstiyorm Ne Zaman Müsait Olursunuz.
  Whistle
  Whistle
  Pek fazla discord’a girmiyorum. Özel mesaj yazabilirsiniz.
  M
  mustafa3881
  Anlıyorum. Ancak Kesinlikle İletişime Geçmemiz Lazım. İsterseniz Sizin Discord Kanalınızdan İstiyorsanız Benim Discord Kanalıma Gelin. Uzun Süredir Uğraşıyrum İletişime Geçmek İçin.
  Bir sorun farkettim belki siz ayarladınız belki değil ama belirtmek isterim. Çözülmüş bir konuyu çözülmemiş olarak bildirdiğinde onaylama kısmı ingilizce olarak görülüyor belki düzeltmek istersiniz...
  • Beğen
  Tepkiler: Whistle
  XPyrion
  XPyrion
  ve az önce bildirim mesajı ingilizce olarak geldi bu yorumu yazdığın zaman : Bildirdiğiniz için teşekkürler. Türkçeleştirme çalışmalarını elle yaptığım için bazı gözden kaçan yerler var. İngilizce cümleyi verebilir misiniz?
  XPyrion
  XPyrion
  Belki benimle kaynaklı olabilir miyim bazı fonksiyonlar ingilizce bilgisayarımda çünkü bilemiyorum :)
  Whistle
  Whistle
  Üyelik tercihlerinde aktif olan dil yüklenir. Eksik cümleler orijinal dilde gösteriliyor. Sizde bi sorun yok yani :D
  Bu gecenin işi: Çözülen tüm yardım konularını baştan oku ve çözümü sağlayan mesajları işaretle. (41 sayfa konu var. 800'den fazla çözülmüş konu :D )
  Bilişim dünyasının sevmediğim yanı sürekli bir şeylerin değişmesi. Eskiden hazırladığım rehber videosu bir süre sonra işlevini yitirebiliyor. :(
  Kanka sen kralsın :D eğitim seri videoların çözüm önerilerin çok iyi eline emeğine sağlık :)) Durduk yere yazmak istedim kızma :D
  • Beğen
  Tepkiler: Whistle
  Whistle
  Whistle
  Düşüncenizi paylaştığınız için teşekkürker. Çok mu sinirliyim acaba? :)
  Yazının sonuna kızma yazmışsınız :D
  • Beğen
  Tepkiler: Zenith
  Z
  Zenith
  Durduk yere yazdım ya :D ne alaka falan diye düşünürsün dedim :DDDD ama kralsın
  MMO tutkunları: "Ne düşündüğünüzü paylaşın"
  Ben: Düşündüklerimi yazmaya başlasam buraya sığmaz. :)
  • Beğen
  Tepkiler: Finnael ve Trashy
  Finnael
  Finnael
  Ben oyuncularin cidden guzel bir sekilde tasarlanmis, piyasadaki serverlardan farkli, p2w olmayan, 1 ay sonra kapanmayan sunucularda oynamak istedigine eminim. Rubinum veya Aeldra'nin bu kadar fazla oyuncuya sahip olmasinin sebebi de tam olarak bu bence. Piyasadaki rakiplerinden cok farklilar, cogu server gibi p2w degiller ve uzun sure devam edecek bir oyun yapisi vaat ediyorlar.
  Finnael
  Finnael
  Turk serverleri ise tamamen birbirlerinin kopyasilar. Acan kisiler paradan baska bir sey dusunmedikleri icin tum oyun yapisi 2 hafta da ne kazanabiliyorsan al, 1 ay sonra yeni server acarsin zaten uzerine kurulu. Cidden guzel seyler yapmak isteyenler icin su oyun da yapilabilecek o kadar fazla sey var ki. Turkler olarak bu oyundan en fazla parayi kazanip, en az ar-ge'yi yapmamiz cidden uzucu.
  Whistle
  Whistle
  Zaten üzerinde uğraşıp düzgün oyun çıkartanları da pek tercih etmiyorlar. Neden burası böyle neden şurası söyle diye eleştiren çok oluyor. :)
  Tertemiz oldu. :)
  Whistle
  Whistle
  Fark etmez, yine de ben o karaktere kurban olurum :ao-laughing:
  Whistle
  Whistle
  @Whiterose , videoda anlatımı yaparken bazen ne dediğimin farkında olmuyorum. Genelde sonradan izlerken fark ediyorum. Herhangi bir yerden replik filan almadım ama benzemesi normaldir. :D Sanırsam bu durumda "Tertemiz" başlığı ile resimi paylaşınca aklınıza geldi. Videolarda işlenen konu zaten yoğun ve sıkıcı olabiliyor. Eğer arada sırada olsa izleyiciyi güldürebiliyorsak ne mutlu bana ^_^
  Whiterose
  Whiterose
  @Whistle Aynen tertemiz denince aklıma İlk sen sonra Osman aga geliyor :D
  Bu güzel bir şey anlatımınız zaten çok iyi ve temiz üstüne bu şekilde eğlenmek çok güzel teşekkür ediyorum iyiki varsın :)
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Yeni konular


Üst