Çözüldü Zombi Adasi düzenleme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Awaken

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar zombi adasındaki bossları canavarları kaldırmak istiyorum düzenlemek istiyorum bununla ilgili nerden yaparım bilgisi olan var mı?

Çözüm
Kardeşim dediğin gibi değil de farklı bir şekilde çözdüm ben şöyle anlatiyim.
  1. usr/game/share/locale/turkey/map
  2. Oradan Zombi adası mapini buluyoruz tabi isim türkçe değil netten bulabilirsiniz arkadaşlar ben tam ismini hatırlamıyorum ama sungzi olması gerekiyor.
  3. Sonra yukardaki arkadaşın dediği gibi regen.txt dosyasına girip boss kodları yazmakta fotoğraf bırakıyorum şöyle bakarsınız txt girdikten sonra başında m olanlar boss oluyor ve m ile başlayanın en sonundaki kod boss'un kodudur orayı serverinizden yazarak mesela /m 2493 bunu yazarak bu hangi boss bakabilirsiniz. Benim verdiğim resimde Ejderha odasını düzenleme fotoğrafıdır. İyi forumlar
mmo.png
Merhaba,

Filezilla açılır:

Kod:
usr/game/share/locale/turkey

konumuna gidilir.

İlgili bölgenin klasörü bulunur, içerisinde ki regen.txt ve boss.txt dosyalarının içleri silinir.

Kardeşim dediğin gibi değil de farklı bir şekilde çözdüm ben şöyle anlatiyim.
  1. usr/game/share/locale/turkey/map
  2. Oradan Zombi adası mapini buluyoruz tabi isim türkçe değil netten bulabilirsiniz arkadaşlar ben tam ismini hatırlamıyorum ama sungzi olması gerekiyor.
  3. Sonra yukardaki arkadaşın dediği gibi regen.txt dosyasına girip boss kodları yazmakta fotoğraf bırakıyorum şöyle bakarsınız txt girdikten sonra başında m olanlar boss oluyor ve m ile başlayanın en sonundaki kod boss'un kodudur orayı serverinizden yazarak mesela /m 2493 bunu yazarak bu hangi boss bakabilirsiniz. Benim verdiğim resimde Ejderha odasını düzenleme fotoğrafıdır. İyi forumlar
mmo.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
@Awaken çözümü bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
@achird konuya gösterdiğiniz ilgiler ve yardımlar için teşekküler.

Bu tür konular sayesinde aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımız konulara bakarak kendi başlarına çözümü yapabilecek. Bu hususta gösterdiğiniz her katkılar için teşekkür ederim.
Konu çözüldüğü teyit edildiği için konu önekini çözüldü işaretliyorum. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri