Yardım Zırh Efekt değiştirme

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

byrampage

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba,
elimde zırh efekti mevcut fakat SRC yok. sadece zırhların efeklerini değiştirmek istiyorum. 1 yıl önce açtığım sv de src olmadan dosyalarla değiştirmişim ama şuan hiçbirşeyi hatırlamıyorum araştırdım yine hatırlayamadım. birde autopach var bende ona işletmeyide tam olarak bilmiyorum. bu konuda bana team ile bağlanıp yapabilecek bir arkadaş varmıdır acaba ?

Skype adresi bırakabilir. anında eklerim.

Şuraya baktınız mı?
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Eğer sadece değiştirmek istiyorsanız root/playerSettingModule.py dosyasını inceleyebilirsiniz.
Örnek kodlar;
Python:
    chrmgr.RegisterEffect(chrmgr.EFFECT_REFINED+16, "Bip01", "D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor_7.mse")
    chrmgr.RegisterEffect(chrmgr.EFFECT_REFINED+17, "Bip01", "D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor_8.mse")
    chrmgr.RegisterEffect(chrmgr.EFFECT_REFINED+18, "Bip01", "D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor_9.mse")

Belirtilen dizinde ki mse dosyaları değiştirirseniz büyük ihtimal efektler de değişir.

Güzel ama ingilizce hocam :)

özelden bir team atsam siz bir baksanız olur mu acaba ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Zaten mesajda açıklama yaptım. Zırh efektlerin hangi dosyalardan çekildiğini kod örnekleriyle de gösterdim.
Ben efektler üzerinde fazla uğraşmadığım için bi fikrim yok

aslında pc.eix pc.epk yi dosya açıcı ile açıyorum. sonrada editliyorum fakat auto patcher ' e atamıyorum bir türlü sorunsuz olarak. auto pacher tarafında bir desteğe ihtiyacım var :/

Bilişimden mi oyunu aldınız bilmiyorum ama otopack server dosyalarına erişiminiz varsa şurada ki videolu rehbere bakabilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri