Çözüldü zırh bugu iç içe geçme hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sem575757

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
zırhın arka tarafı birbirine giriyor girmemesi lazım bunu nasıl düzeltebilirim

Dosya Eklentileri

• 2.PNG
    2.PNG
    358,1 KB · Gösterim: 46
  • 3.PNG
    3.PNG
    158,3 KB · Gösterim: 39
Bu tür modellerde böyle şeyler görmek mümkün. Yapacak bir şey yok, ya böyle kullanmaya devam edeceksin ya da bir modelci bulup 3ds max üzerinden düzelttireceksin.

Çözüm
Bu tür modellerde böyle şeyler görmek mümkün. Yapacak bir şey yok, ya böyle kullanmaya devam edeceksin ya da bir modelci bulup 3ds max üzerinden düzelttireceksin.
düzeltmek mesele degil 3d max cevirildikten sonra simdi gr2 dosyasını nasıl 3dmax için uyumlu hale getiricem 3d max gr2 olan bu uzantıyı direk açmaz heralde demi

bi fikrin var mı nasıl gr2 3dmax çeviri konusunda yönlendirmede bulunman benim için daha iyi olur

düzeltmek mesele degil 3d max cevirildikten sonra simdi gr2 dosyasını nasıl 3dmax için uyumlu hale getiricem 3d max gr2 olan bu uzantıyı direk açmaz heralde demi

bi fikrin var mı nasıl gr2 3dmax çeviri konusunda yönlendirmede bulunman benim için daha iyi olur
Kullanılan sürüme göre exporter ve importerlar var forumlarda. Eğer 3ds max'de çok iyi değilsen uğraşmanı bile tavsiye etmem, model ile karakterin uyumu için her ikisinin de kemik bağlantılarını vs. iyi bilmek gerekiyor.

Kullanılan sürüme göre exporter ve importerlar var forumlarda. Eğer 3ds max'de çok iyi değilsen uğraşmanı bile tavsiye etmem, model ile karakterin uyumu için her ikisinin de kemik bağlantılarını vs. iyi bilmek gerekiyor.
anladım tşk ederim. deniyeceğim.. suan konu kapanabilir

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri