Çözüldü Zindan girişlerini kapatmak

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

allien

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhabalar, yaklaşık 15 tane zindan bulunuyor fakat ben örneğin nemereden sonraki zindanları kapatmak istiyorum bunu manuel veya otomatik bir şekilde nasıl yaparım?

Çözüm
sorunun çözümü;
Navicat'a girip player kısmına giriyoruz, ardından boss arena tablosunu açıp kapatmak istediğimiz zindanların "status" kısmını 0 olarak güncelliyoruz ( kapalı zindanı açmak isterseniz 1 yapmanız gerekiyor )
Otomatik olayını bilmem ama zindanlar genelde quest ile çalışıyor ordan event flaglarını kaptırsanız pasif olur

Yanıtınızı şimdi gördüm kusura bakmayın lütfen, zindandan kastım boss mapi var ve sırayla bossları çağırıyorsunuz fakat quest dosyasını bulamadım dosya yolu ne olabilir acaba?

Hiera2
navicat player boss_arena aç kapatmak istediğin zindanın status değerini 0 yap rebot at aslında rebot atmadanda yenilenen bir kodu vardı ama aklımda değil bilen arkadaşlar söylerler.

sorunun çözümü;
Navicat'a girip player kısmına giriyoruz, ardından boss arena tablosunu açıp kapatmak istediğimiz zindanların "status" kısmını 0 olarak güncelliyoruz ( kapalı zindanı açmak isterseniz 1 yapmanız gerekiyor )

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri