Yüzük Sistemi - Ring System

TheAdmin33

Ah bu şarkıların gözü kör olsun
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Daha önce paylaşmış olduğum Toplu Envanter Sistemi ne uyumlu Yüzük sistemi yazdım onu paylaşıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

İndir;
Burayı görüntülemek için üye girişi yapmalı veya kayıt olmalısınız.

Vt;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Uyarı0;
ccommon/lenht.h ile UserInterface/GameType.h uyumlu olmasına dikkat edin yoksa İtemi taktığınızda görünmeyebilir.

Uyarı1;
Aşağıdaki gibi bir syserr alırsanız common/length.h içindeki WEAR_MAX_NUM , WEAR_MAX ve UserInterface/GameType.h içindeki c_Wear_Max değerlerini arttırın.

syserr:
SYSERR: Oct 16 18:39:23 :: EquipTo: EquipTo: invalid wear cell (this: #21550 Beyaz Şebnem +50 wearflag: 8388608 cell: 32)

Uyarı2;
Eğer common/ittem_length.h içindeki enum EItemWearableFlag 'ın içi 32 yi aşarsa 32 ve sonrasındakileri aşağıdaki gibi düzenleyin.(@Kaiser 'e teşekkürler)

item_length.h:
WEARABLE_DENEME  =  (1 << 29),
WEARABLE_DENEME2  = (1 << 30),
WEARABLE_DENEME3  = (1 << 31),
WEARABLE_DENEME4  = ((uint64_t)1 << 32),
WEARABLE_DENEME5  = ((uint64_t)1 << 33),
WEARABLE_DENEME6  = ((uint64_t)1 << 34),

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Paylaşım için teşekkürler reis hepsini paylaşmanı bekliyoruz .d

Paylaşım için sağol eline sağlık

Son 1 tane sistem kaldı ama aklımda net birşey yok o yüzden fikirlere açığım. Acaba bu sefer PvM değilde PvP lik bir şeyler mi yapsam?

At yarışı gibi etkinlik tarzı bir sistem süper olabilir.d
at yarışı sistemi yapmı dedin yoksa etkinlikle alakalımı olsun demek istedin tam anlamadım ama

:unsure: + basılabilir bir şey olabilir kişide + basma malzemelerini etkinliklerden elde edilecek şekilde ayarlayabilir. Ama envantere takılan itemler ne özellik verecek :unsure:

merhabalar küçük bir bilgi almak istiyorum mesela ben yüzük envanterini bir buton ile açmak istiyorum butonun çağırma kodu nasıl olmalı

mesela burda butona atadım kostüm envanterini:
    def Clickcostum1(self):
        if self.wndCostume:
            if self.wndCostume.IsShow():
                self.wndCostume.Hide()
            else:
                self.wndCostume.Show()
        else:
            self.wndCostume = CostumeWindow(self)
            self.wndCostume.Show()

ama ben mesela yüzük envanterinide farklı bir butona aktarmak isyiyorum çağırma kodu nasıl olmalı yardımcı olurmusunuz

merhabalar küçük bir bilgi almak istiyorum mesela ben yüzük envanterini bir buton ile açmak istiyorum butonun çağırma kodu nasıl olmalı

mesela burda butona atadım kostüm envanterini:
    def Clickcostum1(self):
        if self.wndCostume:
            if self.wndCostume.IsShow():
                self.wndCostume.Hide()
            else:
                self.wndCostume.Show()
        else:
            self.wndCostume = CostumeWindow(self)
            self.wndCostume.Show()

ama ben mesela yüzük envanterinide farklı bir butona aktarmak isyiyorum çağırma kodu nasıl olmalı yardımcı olurmusunuz
bunun için rubinum tarzı envanter sistemini kurup bu yüzük sistemini ona uyarlayabilirsin. Zaten benim paylaştığım kostüm envanter sisteminin olayı butonların olmaması.

Geri