Yıkılan Umutlar

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

27hero27

Üye
Üye
Cahil biri olarak tek zevkim files indirip kurmaya çalışan ve kurduğunda işi biten silen biri olarak forumda gezerim. 1 arkadaş bir şey paylaşmıştır. Ben de indirmek için konuya dalarım ancak ben konudaki materyalin iyi mi, kötü mü, keylog'lu mu veya yasadışı mı ne materyal olduğunu bilmeden onu indirmeden bilemem. Belki bana ve tüm üyelere neden beğendirme mecburiyeti koyuyorsunuz acaba belki o beğendiğimiz şey insanlara, size, içeriklerimize zarar veriyor. Bunu neden beğendiriyorsunuz. Lütfen yetkili rankı olanlar cevap versin. Ben cahil biriyim bilgi verir misiniz?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Sitemizdeki üyelerimize saygı açısından yazdığımız içeriklerde temel yazım kurallarına lütfen uymaya özen gösterelim. Konunuzu düzenlemek 2 dakikamı aldı. Hangi içerikten bahsediyorsunuz?

Bizim site genelinde uyguladığımız tek kısıtlama üye olmayanların linkleri görememesidir.
Şikayet ettiğiniz konu; üyelerimize sunulan özel içerikler özelliği ise dilerseniz materyali elde ettikten sonra beklediğiniz şekilde çıkmadıysa beğeniyi geri çekebilirsiniz. İnsanlar vakitlerini harcayıp içerik üretiyor. Dileyen içerik üreticisi istediği kısıtlamayı getirebilir.

Özel içeriklerimiz hakkında bilgi almak için şurayı ziyaret edebilirsiniz: Özel İçerikler!

Ayrıca keyloger vb demişsiniz. Bu tarz dosyalar ile karşılaşırsanız Raporla tuşu ile...
İçeriklerimiz tamamen herkese açık fakat kullanıcılar paylaşım yaparken bunu sınırlandırabiliyor(rank,beğeni vs).

Paylaşımda bulunan içerik üreticisinin gözünde de en azından bir beğeniyi hak etmiyor mu bu gönderi diye bir durum söz konusu olabilir ki haklıdır da. Foruma da katkısı oluyor. Bu forum ufkumu genişleten ve hayal ettiğim süreçte bana, beni tanımamalarına rağmen, tahammül dolu dakikalarla yardımcı olan insanlarla dolu. Keylog konusuna gelecek olursak, VT olmadan paylaşım yapılmıyor zaten.

Sitemizdeki üyelerimize saygı açısından yazdığımız içeriklerde temel yazım kurallarına lütfen uymaya özen gösterelim. Konunuzu düzenlemek 2 dakikamı aldı. Hangi içerikten bahsediyorsunuz?

Bizim site genelinde uyguladığımız tek kısıtlama üye olmayanların linkleri görememesidir.
Şikayet ettiğiniz konu; üyelerimize sunulan özel içerikler özelliği ise dilerseniz materyali elde ettikten sonra beklediğiniz şekilde çıkmadıysa beğeniyi geri çekebilirsiniz. İnsanlar vakitlerini harcayıp içerik üretiyor. Dileyen içerik üreticisi istediği kısıtlamayı getirebilir.

Özel içeriklerimiz hakkında bilgi almak için şurayı ziyaret edebilirsiniz: Özel İçerikler!

Ayrıca keyloger vb demişsiniz. Bu tarz dosyalar ile karşılaşırsanız Raporla tuşu ile bize içeriği bildirebilirsiniz. Yönetim ekibimiz her gün kurallara uyulduğunu deneklemek için sitemize girilen her içeriği denetlemektedir.

Kendinize lütfen cahil demeyin. Aklınıza takılan bir soruyu sorup cevabını almak istemişsiniz. Bu sizi cahil yapmaz meraklı yapar. Aklınıza takılan her soruyu sormakta özgürsünüz. ;)

Çözüm
özür dilerim sizler yanlıs anlamıssınız ben keyloger kelımesını benzetme acısından kullanmıstım ayrıca gercekten ındırdıgım her fıleste en ufak sorunu bıle yazar yardımcı olmalarını umarımkı konu sahıbıne foruma uyelere faydası olsun dıye ben dosyaların uye olmayanlara görunmemesıne karsı deyılım uye oldugum halde önce begen tıkla yazıp sonrasında ust rank olmasına takıldım bizler uye olarak aynı deyilmiyiz ben olmazsam yöneticilerimiz olmazsa hayatmı olur yanlıs anladıgınızdan dolayı hepınızden ayrı ayrı özur dılerım birde bazı harf eksıklıklerı yazılarımda olabılır onun içinde özür

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri