Çözüldü Yardım. Buyukweb patladı oyun ve sitem silindi.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Marlen2

1-99 Orta Emek Sunucu
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar 5 aydır buyukweb.com da bir test sunucum vardı oyunumu kurdum ve eklentiler ekleyerek baya bir emek verdim güncellemeler yaptım hem site hem oyun dosyalarında.Tam oyun bitti reklam vereyim derken buyukweb patladı ve tüm verilerin silindiğini söyledi.

Şimdi elimde oyunumun srcleri mevcut bu srclerle aynı şekilde oyunumu başka bir sunucuya kurabilir miyim?
Aklımda siberdizayn var oyunun kurulması konusunda ücretiyle yardımcı olacak kişiler mesaj gönderebilirse sevinirim.

Tüm emeklerim çöp oldu inşallah oyunu olduğu gibi kurabiliriz tekrardan.

Size tavsiyem buyukwebten uzak durun daha öncede pack klasörümü sildiler yanlışlıkla.Allaha emanet çalışan ve müşterilerine kaba davranan kendini sunucu şirketi sanan biri.

b1.png

b2.png

Yazık olmuş sourceler elinizde olabilir ama Game & Home MySQL yedeklerin varsa devam etirebilirsin neden olmasin.

Eğer filesin gerekli olan tüm dosyaları mevcutsa sıfırdan kurulum yapılabilir evet.
Sadece filesin uyumlu olduğu freebsd ve MySQL sürümünü bilmek yeterli. Ona göre kurulum yapılır.

Eğer filesin gerekli olan tüm dosyaları mevcutsa sıfırdan kurulum yapılabilir evet.
Sadece filesin uyumlu olduğu freebsd ve MySQL sürümünü bilmek yeterli. Ona göre kurulum yapılır.
Merhaba hocam önerebileceğiniz sunucu firması var mı aklımda siberdizayn var şuan.

Ücretiyle yardımcı olma şansınız var mı acaba kurulum konusunda?

Freebsd 12 ve mysql 5.5 te çalışıyordu oyun.

Geliştirme için online sunucuya gerek yok, local olarak da yapabilirsin.

Ama soruna gelecek olursak, firmalar hakkında herhangi bir önerim yok maalesef. Pek takip etmiyorum.

Son olarak şehir dışına çıkacağım için şu aralar sadece mobildeyim.

Sağolun hocam bu da acı bir tecrübe oldu ilk defa girdiğim için bu işlere ne yazıkki kötü bir tecrübeyle sonuçlandı.

Ben veri kaybetme olaylarından çok etkilendiğim için artık türk firmalarını tercih etmiyorum. Özellikle web site sunucularımda sürekli disk arızası, disk patladı gibi bahaneler ile çok fazla verimi yok etti türk şirketleri.

Yurt dışı olarak Hetzner önerebilirim, sistem kullandıkça öde mantığında işliyor. (saatlik ücret)

Ek olarak cloud sistem kullanılıyor normal tr firmaları gibi paylaşımlı vps olmadığı için çok fazla performans vermekte.

Aksunucum a bakabilirsin.
Freebsdyi sen firmaya kurdurtuyosun
Mysqluda sen

Kesintisiz sağlam hizmet almak istersen
Google cloud azure Amazon AWS bide ücretsiz Oracle fre tür var.

Merhaba arkadaşlar oyunumu ve websitemi aldığım yedekler sayesinde sorunsuz kurtarıp kurulumunu gerçekleştirdik :)

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri