Çözüldü Xmas_boom 2 adlı Syserrr

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nebnebsen

Geliştirici
Geliştirici
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, xmas_boom 2 adında bir syserr alıyorum. Oyunda /x 1 veya /x 2 yazıldığında gece veya gündüz oluyor ama ışınlanınca eski haline dönüyor. Oyun sürekli gece yani. Gündüz yapamıyorum hiçbir türlü. Anlık gündüz oluyor karakter atsan bile geceye dönüyor. Bu xmas_boom 2 adında syserr veriyor. Intrologin.py içinde “servercommandparser” adlı import olmadığını farkedip ekledim. Syserr gitti ama sorun devam ediyor.

Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Userinterface/PythonNetworkStreamCommand.cpp Arat
C++:
:
    else if (!strcmpi(szCmd, "ObserverTeamInfo"))
    {     
    }

Altına ekle:
    else if (!strcmpi(szCmd, "xmas_snow"))
    {
        BYTE mode = atoi(TokenVector[1].c_str());
        PyCallClassMemberFunc(m_apoPhaseWnd[PHASE_WINDOW_GAME], "__XMasSnow_Enable", Py_BuildValue("(i)", mode));
    }
Teşekkürler yorumun için. Eksik kod yüzünden değilmiş. Oyun içi anlık gece gündüz hava seçenekleri eklenmiş. Düzgün kaldırılmamış. Tamamını temizleyince sorun çözüldü.
C++:
:
    {      
    }

Altına ekle:
    {
        PyCallClassMemberFunc(m_apoPhaseWnd[PHASE_WINDOW_GAME], "__XMasSnow_Enable", Py_BuildValue("(i)", mode));
    }

C++:
:
    {     
    }

Altına ekle:
    {
    }
Teşekkürler yorumun için. Eksik kod yüzünden değilmiş. Oyun içi anlık gece gündüz hava seçenekleri eklenmiş. Düzgün kaldırılmamış. Tamamını temizleyince sorun çözüldü.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri