Çözüldü World Editör Neden Böyle Yapıyor?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

batumgngr

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
qwpmn8x.jpg

Böyle Bembeyaz geliyor yüzeyler neden olabilir arkadaşlar ?

Çözüm
d:/ymir work/terrainmaps dizinine .dds uzantılı zemin dosyalarınızı atın terrain olmayacak terrainmaps klasör isimlerinin doğru olduğundan emin olun sorunun devam ediyorsa kankam yaz halledelim
ayrıca haritanın textureset.txt dosyasını açıp .dds dosyalarının hangi konumda olması gerektiğini öğrenebilirsin.
kral sorun bunlar değilmiş benim açtıgım packlerde sorun varmış ben komple sıfır temiz metin2 indirip packlerini açtım o şekilde sorunu çözdüm
teşekkür ediyorum.
Texture dosyalarını bulamadığı için olabilir

d:/ymir work/terrainmaps dizinine .dds uzantılı zemin dosyalarınızı atın terrain olmayacak terrainmaps klasör isimlerinin doğru olduğundan emin olun sorunun devam ediyorsa kankam yaz halledelim
ayrıca haritanın textureset.txt dosyasını açıp .dds dosyalarının hangi konumda olması gerektiğini öğrenebilirsin.

kral sorun bunlar değilmiş benim açtıgım packlerde sorun varmış ben komple sıfır temiz metin2 indirip packlerini açtım o şekilde sorunu çözdüm
teşekkür ediyorum.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri