WILDGUARD Kimdir ?

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Editör
Wallpaper (25.04.2021) - WILDGUARD.jpg

Ad :Turan
Soyad : Karadeniz
Dogum Tarihi : 29.05.1994
Memleket : Ordu
Yasadigi Sehir : İstanbul

Hakkımda ;
  • 2007 yılında sanal ortama giriş yaptım.
  • 2013 yılına kadar bilgi edinmek için her foruma üye oldum, grafik tasarım için photoshop programı ile çalışmalar yaptım, online oyunlar oynadım bu süreci Counter Strike 1.6 ve Metin2 üzerinde yoğunlaştırdım.
  • Counter Strike 1.6 için config çıkardım ve bu configler bilinen ve sevilen sürümler oldu işleri biraz daha ilerletip server satın aldım bu işte 1 sene kadar yönettikten sonra serveri devir etme kararı aldım ve sadece oynamak için bir oyun olacağını belirledim. 2015'te config sürümlerinin son sürümlerini çıkarıp bu işe veda ettim fakat bu durumu bildirmediğim için 2018'te tüm sürümler için yeni isim ve final için config çıkardım.
  • Metin2'ye gelecek olursak çocukluğumun geçtiği bir oyun, bir şeyler yapmak için bazı durumlardan vazgeçmek gerekiyordu ben de kararımı verdim ve vazgeçtiğim durum çocukluğum oldu.
  • 22 Mart 2013'te youtube kanalımı oluşturdum ve kanalı açarken sabit videolar olmayacak ve daha çok yardım, çözüm, bilgi içeren videolara odaklanacağım kararını verdim. Youtube ve Google'da arattığınız zaman bulunması zor ya da bu bilgilerin olmadığı çözümler vb videolar çektim. Amacım görüntüleme sayısı değildi sadece yardım etmeye odaklandım. Kanalda 2015'e kadar her şey çok iyiyken yoğunluklar sebebiyle sanal ortama ara vermek zorunda kaldım bu durum olmamış olsaydı belkide şuan "Youtuber" denecek kadar hit olacaktı kanal ve her şey daha profesyonel olacaktı. Ara verirken bana ait tüm sosyal medya kanallarımı kapattım Youtube hariç, çekilen videolar aratıldığında çözüme ulaşmaları için ve belki geri dönerim baştan başlarım düşüncesiyle.
  • 2018 yılında config çıkardıktan sonra sadece oyun oynamak için ve ara ara Youtube videolar atmak için döndüğüm bu sanal ortamda belirlediğim bazı adresler dışında bulunmuyorum. Bu adreslerden birisi MMOTutkunları diğerleri zaten imzamda mevcut. 2020'de Config işine tekrar başladım oynadığım bir serverda tanıtım için bazı videolar çekiyorum ve Metin2'de Casro2 projesi için elimden geleni yapıyorum.
2015 > [AIM] WILD CFG : Son Sürüm WILDv20 CFG
2015 > [DEF] WG CFG : Son Sürüm WGv7 CFG
2015 > [PARALI] GPND CFG: Son Sürüm GPNDv2 CFG
2018 > Tüm Sürümlere Final CFG : FWG CFG
2020 >
DOT 3

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Yeni nickinde başarılar :)

Genel Bilgi ve Açıklama Başlıkları Altına 2 Bilgi Eklendi...

Efsanevi fotoğrafı da eklemişsin :D
1505159_667794363243787_236360549_n.jpg

Geri