Yardım VS13>VS19 Güncelleme (ücretli&ücretsiz)

Yardım 
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Afraz

Cehalet yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
Yardımsever Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
VS13 Client'imi vs19'a güncellemek için yardım istiyorum. Zamanında denemiştim fakat becerememiştim tekrardan deneyip bozmak istemiyorum. Ücretli / ücretsiz yardım edecek varmıdır?

martysama kullanmıyorsan paylaşılan vs2019 client srclerden birini al kendi client srcni oraya geçir.

martysama kullanıyorsan vs2019 marty client srcden birini al kendi srcni oraya geçir.

ikisinide yapamazsan haftaya kadar kimsede yardım etmezse haftaya yardım edeyim şuan tatildeyim pc yok yanımda

Altyapı martysama olup olmadığını nasıl anlarım? Özelden ilettim files'i buna uygun bir files önerirmisin deneyeyim..

bahse konulu filesin ismini yada temin ettiğin yerin linklerini bizimle paylaşırsan alt yapı konusunda senin için araştırma yapabilirim. visual 2019 ve 2022 ye geçiş te ücretsiz destek verebilirim

bahse konulu filesin ismini yada temin ettiğin yerin linklerini bizimle paylaşırsan alt yapı konusunda senin için araştırma yapabilirim. visual 2019 ve 2022 ye geçiş te ücretsiz destek verebilirim
Özel mesaj yolu ile ilettim. Şimdiden teşekkürler.

Geri