Yardım Vmware sunucu üzerine metin2 pvp server kurmak

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Slothh

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar server kurmak için teknik bilgiye sahip arkadaşlardan destek istiyorum ücretli bir şekilde iyi niyetli işi bilen güvenilir birileri ulaşırsa çok sevinirim.

(Yetkili kisilerden Whistle daha önceki dönemlerde yardım isteyen bazi insanlara destek olma amacıyla yol göstermişsiniz gerçekten bizlere de yardımcı olursaniz minnettar olurum)

Iyi forumlar

Videolarda nasıl kurulacağını anlatmıştım zaten.
Güncel olan şu videoyu izleyebilirsiniz;

Freebsd kurulumuyla ilgili bir sürü video var. Öğrenmek için kendinizin yapması daha olur.
Sitemizde ücretli yardım talep edebilirsiniz ama anlaşmazlık sorunu çıkarsa sitemiz sorumlu tutulamaz

Özel mesaj kısmını kullanabilirsiniz. İsmime tıkladıktan sonra gelen pop-up penceresinde "Özel mesaj" kısmına tıklayın..

Merhabalar server kurmak için teknik bilgiye sahip arkadaşlardan destek istiyorum ücretli bir şekilde iyi niyetli işi bilen güvenilir birileri ulaşırsa çok sevinirim.

(Yetkili kisilerden Whistle daha önceki dönemlerde yardım isteyen bazi insanlara destek olma amacıyla yol göstermişsiniz gerçekten bizlere de yardımcı olursaniz minnettar olurum)

Iyi forumlar
Dostum virtual boox kullanıyor herkes, virtual boxtn dışarı aktar vmwareden open diyerek aç hem ayarlarıda doğrudan oraya çekersin.

Geri