Çözüldü Visual Studio 2019 ile client build hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

selim9550

The Godfather
Premium Üye
Üye
Öncelikle herkese merhaba, başlıkta belirttiğim üzere vs 2019 ile build edilen clienti bende bilgisayarıma vs 2019 indirip tüm geliştiricileri kurduktan sonra build etmek istedim. Fakat sürüm aynı değil hatası aldım. Çözümünde yardımcı olabilirseniz sevinirim. @Whistle

Forumda yeniyim ve yanlış bölüme konu açtığım için kusura bakmayın.

farklı surum.jpg

Son düzenleme:
Çözüm
Hangi filesi derlemeye çalışıyorsunuz bilmiyorum ancak files yapımcısına bu durumu bildirmeniz çözüm için daha hızlı olur.
Metin2 dev üzerinden araştırma yaptım, sorunum çözüldü.

İlk olarak python için farklı bir kütüphane indirdim. Yani python.lib
sonra;
visual studio open project -> userinterface (right click) -> properties -> linker -> input -> Additional Dependencies (click and kernel32.lib in left add "legacy_stdio_definitions.lib")
save file

and build problems is fixed

Visual studio ile metin2 projenizi açınız -> userinterface (sağ tıklayın) -> özellikler -> Bağlayıcı -> giriş -> Ek bağımlılıklar ( kernel32.lib'in sol tarafına legacy_stdio_definitions.lib kodunu ekleyin.")

kaydedin

ve build edin sorun çözülecek
Hangi filesi derlemeye çalışıyorsunuz bilmiyorum ancak files yapımcısına bu durumu bildirmeniz çözüm için daha hızlı olur.

Metin2 dev üzerinden araştırma yaptım, sorunum çözüldü.

İlk olarak python için farklı bir kütüphane indirdim. Yani python.lib
sonra;
visual studio open project -> userinterface (right click) -> properties -> linker -> input -> Additional Dependencies (click and kernel32.lib in left add "legacy_stdio_definitions.lib")
save file

and build problems is fixed

Visual studio ile metin2 projenizi açınız -> userinterface (sağ tıklayın) -> özellikler -> Bağlayıcı -> giriş -> Ek bağımlılıklar ( kernel32.lib'in sol tarafına legacy_stdio_definitions.lib kodunu ekleyin.")

kaydedin

ve build edin sorun çözülecek

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri