Çözüldü Visual Studio 2013 update 5 build sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

decease39

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Kod:
Error    3    error C1083: Cannot open include file: 'discord_rpc.h': No such file or directory    c:\users\decea\desktop\clientsrc\discord_rpc\discord_rpc.cpp    1    1    discord_rpc
Error    4    error C1083: Cannot open include file: 'discord_rpc.h': No such file or directory    c:\users\decea\desktop\clientsrc\discord_rpc\discord_register_win.cpp    1    1    discord_rpc
Error    1    error C1083: Cannot open include file: 'rapidjson/document.h': No such file or directory    c:\users\decea\desktop\clientsrc\discord_rpc\serialization.h    15    1    discord_rpc
Error    2    error C1083: Cannot open include file: 'rapidjson/document.h': No such file or directory    c:\users\decea\desktop\clientsrc\discord_rpc\serialization.h    15    1    discord_rpc

neden bu sorunu alıyorum dosyalar ve isimler her şey yerli yerinde başka bir dosyada açarkan bu dosyada açmıyor

Çözüm
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Projeye ekledim fakat yine aynı hatayı veriyor. fakat birşey farkettim #include <psapi.h> hata vermeyenler şu şekilde yazılmış hata verenler ise #include "discord_rpc" ile yazılmış " " leri < > bunlarla değiştirirsem sorun değişirmi acaba deneyip tekrar yazacağım
tamamdır sorunu çözdüm source filese gerekli dosyaları ekledikten sonra eklediğimiz dosyanın üzerine bir kere sol tıklarsak sağ altta açılan pencerede dosyanın yolunu gösteriyor onu kopyalayarak gerekli yere yapıştırın sorun çözülüyor. " " ile ekleyeceğiz dosyaları.
bu dosyaların visual 2013 uyumlu hali vardı onu ddne

discord_rpc.h ve document.h dosyalarını bulamadığını söylüyor. Visual Studio'ya eklediniz mi bunları?

discord_rpc.h ve document.h dosyalarını bulamadığını söylüyor. Visual Studio'ya eklediniz mi bunları?
hepsi client srcnin içinde gösterdiği yol doğru c:\users\decea\desktop\clientsrc\discord_rpc\serialization.h dosya bu yolda fakat bulamadığını söylüyor

nasıl ekleniyor visual studio ya ?

Projeye sağ tıklayın yeni var olan dosya ekle seçeneğini seçiniz.
visual studio projeye dosya ekleme.jpg

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Projeye ekledim fakat yine aynı hatayı veriyor. fakat birşey farkettim #include <psapi.h> hata vermeyenler şu şekilde yazılmış hata verenler ise #include "discord_rpc" ile yazılmış " " leri < > bunlarla değiştirirsem sorun değişirmi acaba deneyip tekrar yazacağım
tamamdır sorunu çözdüm source filese gerekli dosyaları ekledikten sonra eklediğimiz dosyanın üzerine bir kere sol tıklarsak sağ altta açılan pencerede dosyanın yolunu gösteriyor onu kopyalayarak gerekli yere yapıştırın sorun çözülüyor. " " ile ekleyeceğiz dosyaları.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri